6.7
1 1
5.4/ 10
You & Me & Me Film Bilgileri
You & Me & Me

Birbirlerine oldukça bağlı olan tek yumurta ikizleri, hayatları boyunca her şeylerini paylaşmış ve birbilerinden hiç kopmadan yaşamışlardır. Onların bu birbirlerine olan bağı, hayatlarına Mark adındaki bir çocuğun girmesiyle büyük bir teste tabi tutulacaktır. Birbirleriyle her şeylerini paylaşan bu kardeşler, asla paylaşılamayacak olan bu aşk duygusuyla nasıl baş edeceklerdir?

Wanweaw Hongvivatana'nın senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda oturduğu Thoe kap chan kap chan filminin başrollerinde ise genç oyunculardan oluşan Thitiya Jirapornsilp, Anthony Buisseret ve Supaksorn Chaimongkol gibi isimler yer alıyor. Dram ve romantik türlerinde yer  alan Tayland yapımı You & Me & Me 2023 filmi 1080p ve 720p HD full alternatiflerde Türkçe dublaj ve altyazılı çoklu dil seçenekleriyle sitemizden ücretsiz izleyin.

Orijinal Adı Thoe kap chan kap chan Film Türü Dram, Romantik Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Wanweaw Hongvivatana, Weawwan Hongvivatana Oyuncular Thitiya Jirapornsilp, Anthony Buisseret, Supaksorn Chaimongkol, Natee Ngamnaewprom, Karuna Looktumthong
  • İzlenme374
  • IMDb6.7
  • Süre121 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeTayland
Filme Yorum Yaz