5.0
1 4
7.8/ 10
Yeni Zenginler Film Bilgileri
Yeni Zenginler

Sahtekarlık konusunda usta olan Youssef, kendi alanında çok yetenekli olan bir dolandırıcıdır. Hayatını Paris'te sürdüren bu genç adam, her zaman her koşulda kendi ihtiyaçlarını karşılamanın bir yolunu bulmaktadır. Bir gün bir poker oyunu sırasında tanıştığı Stephanie isimli bir genç kadın, tüm hayatını değiştirecektir. Bir kripto milyoneri olan Stephanie, Youssef'in sıradaki hedefi haline gelmiştir.

 

Youssef'ten kısa sürece çok etkilenen Stephanie, onun her söylediği söze tereddütsüz inanmaya başlar. Genç adam ise bu sırada sahtekarlık ve yalanlarla, bu genç kadını kandırmanın yollarını arar. Ancak zaman ilerledikçe Stephanie, onun gerçek yüzünü görür ve iletişimini keser. Fakat zaman ilerledikçe, Stephanie ile ilgili bazı tuhaf durumlar ortaya çıkar. Acaba kadın, adamın hayallerindeki kurban mıdır yoksa dolandırıcı dolandırılmak üzere midir?

Orijinal Adı Nouveaux riches Film Türü Komedi, Romantik Film Kategori NetflixYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Julien Hollande
Oyuncular Nassim Lyes, Zoé Marchal, Bastien Trouvé, Lewkowski Yovel, Eric Cullet
  • İzlenme2406
  • IMDb5.0
  • Süre101 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeFransa
Filme Yorum Yaz