6.2
1 19
8.3/ 10
Terzi 3.Sezon Film Bilgileri
Terzi 3.Sezon

Eşsiz  terzilik yetenekleriyle ünlenen Peyami, yaşadığı son olayların ardından uzun bir yolculuğu çıkmış ve ardından evine geri dönme kararı almıştır. Bu süreçte Esvet'e karşı hissettiği yasak duygular ise daha da derinleşir. En iyi dostu Dimitri, Esvet ile evlenmek üzeredir. Gelinliğini ise en özel şekilde Peyami dikmektedir. Her geçen gün bu kız, daha da kafasının karışmasına ve hislerinin yoğunlaşmasına neden olur. Esvet, Peyami için içinde sakladığı yeni bir sır haline gelmiştir.

 

Zaman ilerledikçe duygularını nasıl kontrol edeceğini çözmeye çalışan Peyami, bu süreçte de dostunun eşi için gelinliğini tamamlamak zorundadır. Fakat yaşanan beklenmedik olaylar, bu aşk üçgenindeki herkesin hayatını gittikçe daha fazla etkilemeye başlar ve kontrolden çıkan bu durum, korkunç bir yöne doğru sürüklenir.

 

Netflix yerli yapımı Terzi 3.sezon'un oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Salih Bademci, Şifanur Gül, Olgun Şimşek, Ece Sükan ve Evrim Alasya gibi isimler yer alırken yönetmen koltuğunda yine Cem Karcı yer almaktadır. Senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı'nın hazırladığı dizi, dram, gerilim ve gizem türlerinde yer almaktadır.

Orijinal Adı Terzi Film Türü Dram, Gerilim, Gizem Film Kategori Netflix Film Dili Yerli Film Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Cem Karcı
Oyuncular Çağatay Ulusoy, Salih Bademci, Şifanur Gül, Olgun Şimşek, Ece Sükan, Evrim Alasya
  • İzlenme5845
  • IMDb6.2
  • Süre0 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeTürkiye
Filme Yorum Yaz