6.2
1 1
8.1/ 10
Tehlikeli Sularda Aşk Film Bilgileri
Tehlikeli Sularda Aşk

Lüks bir yolcu gemisinin sadık uşağı olan Suguru'nun hayatı, gemide çalışan diğer personellerin aldatma girişimlerini ortaya çıkaran Chizuru adlı bir kadınla tanıştığı gün kökten değişir. Chizuru, ortaklarının bir üçkağıt yapma niyetinde olduğunu iddia ederek, gemi yolculuğunu durdurup Japonya'ya geri dönmeleri gerektiğini savunur.

 

Ancak bir gece, ikili çatı havuzunda yüzen bir cesetle karşılaşır ve garip bir şekilde diğer beş yolcu olayı görmezden gelir. Bu gizemli durumu çözmek için bir araya gelen Suguru ve Chizuru, sadece bir cinayet soruşturması değil, aynı zamanda kendi aralarındaki bağın da derinleştiği bir maceraya adım atarlar. Yavaş yavaş birbirlerine doğru çekilen ikili, hem gerilim dolu olayları çözmeye çalışırken hem de kendi duygusal dünyalarında beklenmedik sırlarla yüzleşeceklerdir.

Orijinal Adı Kureiji Kuruzu Film Türü Gizem, Komedi, Romantik Film Kategori NetflixYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Yûsuke Taki
Oyuncular Rinko Kikuchi, Ryô Yoshizawa, Aoi Miyazaki, Saki Takaoka, Amane Okayama, Kento Nagayama, Ken Yasuda, Miyu Hayashida
  • İzlenme814
  • IMDb6.2
  • Süre125 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeJaponya
Filme Yorum Yaz
Tehlikeli Sularda Aşk Yorumları
Bütün gemi filmlerini sevdiğim için bunu da çok sevdim. Tempo aramayın filmde ama güzel. Bu tarz bir yolcu gemisinden daha egzotik, daha uçarı, daha keyifli, daha rüya gibi bir şey aklıma gelmiyor. Muhteşem, muhteşem, muhteşem. Bir Costa Venezia değil ama yine de çok çok çok güzel bir gemi. Daha güzel bir seyahat olamaz. Yüzen bir şehir gibi bu gemiler. Uçsuz deryanın ortasında kamaranın balkonundan mavi denize bakıyorsun. Gündüzler boyu, ülkeler, kentler boyu, mehtaplı geceler boyu ilerliyor gemi durmadan. Manzaran sürekli değişiyor. Bir gemi yolculuğu en güzel şey.
20.11.2023