6.6
1 1
7.8/ 10
Tehlikeli Sularda Aşk Film Bilgileri
Tehlikeli Sularda Aşk

Bir çift, insanların gerçek aşkı bulmalarına yardımcı olmayı vaat eden ruhani temelli bir işletme kurmuştur. Ancak bu işletme, içerisinde zorlama ilişkilerin, sonradan belirlenen cinsiyetçi kimliklerinin ve tarikat benzeri kontrol mekanizmalarının varlığını barındırmaktadır. Bu belgesel, bu çiftin eski takipçileri tarafından anlatılan rahatsız edici uygulamaları gözler önüne sermektedir.

 

Eski üyeler, bu işletmenin kendilerine dayattığı zoraki ilişkilerin ne kadar travmatik olduğunu ve sonradan belirlenen aşamaların nasıl baskı altına alındığını anlatmaktadır. Aynı zamanda, işletme liderlerinin takipçileri üzerinde uyguladığı kontrol mekanizmalarının boyutlarına da ışık tutmaktadır. Aşk arayışıyla bu işletmeye katılanların nasıl istismar edildiğini ve duygusal olarak nasıl sömürüldüklerini derinlemesine ele alan bu belgeselde, insanların gerçek aşkı bulma umuduyla girdikleri bu yolda, işletmenin karanlık yüzünü açığa çıkarmaktadır.

Orijinal Adı Escaping Twin Flames Film Türü Belgesel Film Kategori Netflix Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
-
Oyuncular -
  • İzlenme488
  • IMDb6.6
  • Süre0 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz