5.0
1 3
8.3/ 10
Suburra Aeterna Film Bilgileri
Suburra Aeterna

Roma şehrinin her köşesinde artık büyük bir kaos hakimdir. Yolsuzlukların tavan yaptığı bu dönemde, sokaklar daha da tehlikeli bir hale gelmiştir. Bu süreçte hükümet her geçen gün düşme tehlikesine yaklaşmaya devam ederken, Vatikan'da büyük bir çıkmazın içine sürüklenir. Şehrin meydanlarının alev alev yanmasıyla sokaklarda ölüm hüküm sürmeye başlamıştır. Bu süreç içerisinde Cinaglia ise her şeyini ortaya dökerek, bir zamanlar emir almak zorunda kaldığı Samuray lakaplı adamın mirasını elde etmek için her şeyi göze alır.

 

Mirası elde etmek için Badali, Adelaide, Angelica ve Nadia ile birlikte hareket ederek, suç dünyanın en önemli isimleri haline gelmişlerdir. Fakat bu düzene baş kaldıran birileri ortaya çıktığında ise tüm Roma'nın dengesi sarsılmaya başlar. Kilise'den Campidoglio'ya ve Ostia sahillerine kadar hızla yayılan bu sert mücadele, geçmişteki tüm kişileri ortadan kaldırmaya kararlıdır. Kaosun hüküm sürdüğü bu süreçte Spadino'nun ortaya çıkması, tüm dengeleri bozacak ve geçmiş hesapları tekrar gün yüzüne çıkartacaktır.

Orijinal Adı Suburræterna Film Türü Aksiyon, Dram, Gerilim, Romantik, Suç Film Kategori Netflix Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Ciro D'Emilio, Alessandro Tonda
Oyuncular Carlotta Antonelli, Filippo Nigro, Emmanuele Aita, Giacomo Ferrara, Federica Sabatini, Paola Sotgiu
  • İzlenme1313
  • IMDb5.0
  • Süre35 Dakika
  • Yıl2023
  • Ülkeİtalya
Filme Yorum Yaz