5.7
1 1
5.7/ 10
Stella In Love Film Bilgileri
Stella In Love

Stella'nın ilk otobiyografik filmi gösterime girdikten tam on dört yıl sonra, Fransız film yapımcısı Sylvie Verheyde, izleyicileri Stella in Love isimli yeni filminin, hüzünlü fakat zaman zamanda eğlenceli hikayesiyle sizleri büyülemek için sahneye geri dönmüştür.

 

Lise son sınıf öğrencisi Stella, üniversiteye hazırlanma sürecini umursamaz bir şekilde geçirir. Arkadaşları ders çalışırken, o Paris'in ünlü gece kulübü Bains Douches'ı, 80'lerin atmosferini keşfetmeykle meşguldür. Bir gece kulübünde karşılaştığı yetenekli dansçı Andre ile tanışması, başta umursamaz gibi görünse de aslında onun aklını başından alır.

 

Stella, hayatının belki de en önemli ve kritik olan şu dönemlerinde hayatını belirleyecek adımlar yerine, daha farklı yollara yönelmeye başlar. Bu son yılı sanki hiç umursamıyormuş gibi Paris'in gizemli gecelerindeki çılgın maceralarla dolu bir şekilde yaşamaya devam eder. Fakat eninde sonunda yaşadıkları, onun en doğru kararı vermesini sağlayacaktır.

Orijinal Adı Stella est amoureuse Film Türü Dram, Komedi Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Sylvie Verheyde
Oyuncular Flavie Delangle, Marina Foïs, Benjamin Biolay, Louise Malek, Prune Richard, Agathe Saliou, Claire Guineau, Dixon
  • İzlenme357
  • IMDb5.7
  • Süre110 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeFransa
Filme Yorum Yaz