4.3
1 1
4.7/ 10
Spirit Doll Film Bilgileri
Spirit Doll

Darius isimli bir adamla yaşadığı evlilik dışı ilişkisinin ardından, oğlu'nun ölümüyle derinden sarsılan, ünlü bir korku film oyuncusu olan Dara, büyük bir ızdırap çekmektedir. Boşanma sürecinin getirdiği sıkıntılarla daha da çöküşe çeken Dara, artık her şeyi geride bırakmasını en doğru karar olacağına inanır. Tüm sorunları geride bırakarak, tutkula sürdürdüğü işine geri dönmeye karar verir.

 

Çevresindekilerin de desteğiyle tekrar korku sinemasına geri dönen Dara'nın yeni filmi, lanetli bir oyuncak bebek ile igilidir. Bir gün evinin önünde, o filmdeki bebeğin kapısının önünde olduğunu görünce büyük bir şok geçirir ancak onu evine alır. Ardından ise bu bebeğe her geçen gün bağlanmaya başlar ve içinde bir şeyler olduğunu hisseder. Zaman ilerledikçe bu bebeği kendi çocuğu gibi sevip ilgilenmesinin ardından Dara'nın çevresindekiler onun delirdiğini düşünürler. Bu duruma müdahale etmeye çalışan herkes, korkunç bir lanetin ve dehşet verici bir karanlık gücün hedefi haline gelirler.

Orijinal Adı Spirit Doll Film Türü Korku Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Azhar Kinoi Lubis
Oyuncular Anya Geraldine, Samuel Rizal, Annette Edoarda, Elina Joerg, Ita Rahma, Anantya Rezky, Zidni Hakim, Mbok Tun
  • İzlenme876
  • IMDb4.3
  • Süre86 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeEndonezya
Filme Yorum Yaz