4.1
1 1
7.1/ 10
Snag: Chapter One Film Bilgileri
Snag: Chapter One

Avustralyalı olan yalnız bir kurdun sessiz ve sakin bir şekilde sürdürdüğü yaşamında birden gelişen şiddetli olaylar silsilesini konu edinmektedir. Sıradan yaşam süren Snag olarak bilinen bir adam, bir zamanlar aşık olduğu ve öldüğünü sandığı kadının hala hayatta olduğunu keşfettiğinde büyük bir şaşkınlık yaşar. Ardından ise tehlikeli bir gangster grubu tarafından esir alındığı öğrendiğinde tekrar paramparça bir halde olur. Hayatının aşkını kurtarmak isteyen Snag, bu tehlikeli örgütü alt etmek için kendine müttefikler bulmalıdır. Artık şiddet dolu bir dünyanın kapıları onun için açılmıştır.

Ben Milliken, Sofía Castro, Jonny Beauchamp, Ana Ortiz, Jeanette Aguilar Harris, C.J. Perry Barnyashev ve Jaime Camil'in oyuncu kadrosunda yer aldığı Snag 2023 filminin senaryosunda ve yönetmen koltuğunda Ben Milliken yer alıyor. Aksiyon, gizem ve gerilim türlerinde yer alan ABD yapımı filmi tek part seçeneklerle full HD 1080p sürümünde kesintisiz izleyebilirsiniz.

Orijinal Adı Snag: Chapter One Film Türü Aksiyon, Gerilim, Gizem Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Ben Milliken Oyuncular Ben Milliken, Sofía Castro, Jonny Beauchamp, Ana Ortiz, Jeanette Aguilar Harris, C.J. Perry Barnyashev, Jaime Camil, Humberto Castro
  • İzlenme303
  • IMDb4.1
  • Süre83 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz