5.0
1 504
6.8/ 10
Şahmaran Film Bilgileri
Şahmaran

Şahmaran izle ⚡ 2023 Netflix yapımı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz yeni Şahmaran Dizisi 1. Sezon tüm bölümleri Full HD 1080p izleyin.

 

İddialı Türk yapım Netflix dizisi Şahmaran 1.Sezon 1.Bölüm, 2.Bölüm, 3.Bölüm, 4.Bölüm, 5.Bölüm, 6.Bölüm, 7.Bölüm, 8.Bölüm olarak üzere toplam 8 bölümden Full HD 1080p izleyebilirsiniz. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ile birlikte birçok izleyici için şimdiden bir tutku haline dönüşmüş durumda. Dizide Serenay Sarıkaya Şahsu karakteri ile yer alıyor. Şahsu Adana’ya bir öğretim görevlisi olarak gider. Gittiği bu yerde kendilerinin Şahmaran’ın suyundan geldiğine inanan Mar topluluğu ile karşılaşır.

 

Mar topluluğu uzun süredir Şahmaran’ın geri döneceği inanışına sahiptir ve Şahsu‘ yu Şahmaran olarak nitelendirirler. Mitolojik bir karakter olsa da Şahmaran neredeyse günümüzde bile hala birçok dizi ve filmin konusu olacak kadar önemli bir karakterdir. Bu denli başarılı bir oyuncu kadrosunun bulunması da izleyiciler için bir albeni yaratmaktadır. Şahmaran dizisi şimdiden hikayesi ve kadrosuyla uzun soluklu olacağa benziyor.

 

Dizinin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demi gibi ünlü isimlerin yer alması da diziye olan ilgiyi bir hayli artırıyor. Başarılı oyuncular dizinin başrolleri arasında yer alıyor. Dizide Şahsu isimli bir karaktere hayat veren Serenay Sarıkaya rolünün hakkını veriyor. Şahsu karakteri ile aşk yaşayan Maran karakterini ise Burak Deniz canlandırıyor. Başarılı ve genç oyuncu Mert Ramazan Demir ise Cihan rolüyle yer alıyor.

 

20 Ocak 2023 tarihinde vizyona giren Şahmaran dizi izle dizisi şimdiden geniş bir kitleye hitap etmeye başladı. Dizinin Netflix dijital platformunda duyurulan tarihi nedeniyle birçok izleyici tarafından merakla bekleniyor. Şahmaran dizisini Full HD 1080p kalitede kesintisiz ve tek parça olarak bedava izleyebilirsiniz.

Orijinal Adı Sahmaran Film Türü Dram, Fantastik, Macera Film Kategori NetflixYerli Filmler Film Dili Yerli Film Film Kalitesi 1080p Yönetmen Umur Turagay Oyuncular Serenay Sarıkaya, Burak Deniz, Mert Ramazan Demir, Ebru Özkan, Mustafa Uğurlu, Mahir Günsiray, Nil Sude Albayrak, Berfu Halisdemir
  • İzlenme16032
  • IMDb5.0
  • Süre51 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeTürkiye
Filme Yorum Yaz
Şahmaran Yorumları
Vakit kaybı başka bir şey değil
27.02.2023
Başını anladık ta ne ortası ne sonu kel alaka olmuş
14.02.2023
Çok saçma kesinlikle izlemeyin
26.01.2023