6.2
1 48
7.4/ 10
Ruhlar Bölgesi 5: Kırmızı Kapı Film Bilgileri
Ruhlar Bölgesi 5: Kırmızı Kapı

Josh ve Dalton'un iblislerle dolu korkunç olaylarla yüzleşerek ruhlarını huzura kavuşturma mücadelelerini konu edinmektedir. Josh ve üniversite çağındaki Dalton, artık yaşadıkları kabustan tamamen kurtulmak ve iblislerini sonsuza dek dindirmek için artık sonuna kadar kararlıdır.

Josh ve Dalton, ailelerinin karanlık geçmişiyle ve yepyeni, daha güçlü bir dizi korkunç olayla yüzleşmek için cesaretlerini toplamak zorundalardır. Onlar için tek bir çıkış yolu vardır: kırmızı kapının ardında saklanan Öte'nin derinliklerine gitmektir. Fakat bu kararlılıkları, korkunç varlıkların yer aldığı bu yolculuk büyük bir tehlike ve zorluklarla dolu bir kabusa dönüşecektir.

Dalton'un geçmişiyle ilgili karanlık sırlar, onları Ruhlar Bölgesi'nin derinliklerinde bekleyen daha büyük bir kötülüğe doğru yönlendirir. Josh ve Dalton, acımasız iblislerle, korkunç varlıklarla ve korku dolu labirentlerle karşılaşırken, kendi cesaretlerini ve dayanıklılıklarını sınayacaklardır. Kırmızı kapının ardında, hayatta kalmak için sadece korkularıyla yüzleşmekle kalmazlar, aynı zamanda ailelerinin geçmişindeki karanlık sırları ortaya çıkarmak ve bu sırlarla yüzleşmek zorunda kalırlar.

 

Patrick Wilson'un yönetmen koltuğunda yer aldığıRuhlar Bölgesi 5: Kırmızı Kapı 2023 ABD ve Kanada ortak yapımı olup korku, gerilim ve gizem türlerinde yer almaktadır. Senaryosunu Scott Teems'in kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda deneyimli ve genç bir çok isim yer almaktadır. Rose Byrne, Ty Simpkins, Hiam Abbass, Patrick Wilson, Lin Shaye, Andrew Astor ve Juliana Davies'in oynadığı hikayede, ilk iki filmde evlerindeki şeytani varlıkları defetmekle uğraşan Lambert ailesinin bu olaylardan 10 yıl sonrasında yaşadıklarını anlatmaktadır.

Orijinal Adı Insidious: The Red Door Film Türü Gerilim, Gizem, Korku Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Patrick Wilson
Oyuncular Rose Byrne, Ty Simpkins, Hiam Abbass, Patrick Wilson, Lin Shaye, Andrew Astor, Juliana Davies, Sinclair Daniel
  • İzlenme30623
  • IMDb6.2
  • Süre131 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeKanada
Filme Yorum Yaz