5.3
1 1
5.7/ 10
Pulau Film Bilgileri
Pulau

Bir grup gencin tatili, kaybedilen bir iddianın ardından ıssız bir adada bir gece geçirmek zorunda kalınca sonu olmayan korkunç bir kabusa dönüşür. Orada dolanırken gizemli, terk edilmiş bir köye rastlarlar. Bu sırada istemeden adada sıkışıp kalan karanlık bir ruhu dizginlemek için yapılan eski bir büyüyü bozarlar.

 

Hayatta kalmak için insan kanına ihtiyaç duyan kötü bir ruhu yanlışlıkla serbest bırakan gençler, bunun korkunç sonuçlarına birer birer katlanmak zorunda kalırlar. Dehşeti sonuna kadar yaşayan gençler için yapacak fazla bir şey kalmamıştır. Bu yerde mahsur kalan gençlerin tek bir çıkış yolu vardır. Ne pahasına olursa olsun bu korkunç gücün sırrını keşfetmek zorundalar.

Çıkışın tek yolu, kültürler arası lekeli bir aşk hikayesiyle bağlantılı rahatsız edici bir tarihi çözmek için doğaüstü yeteneğini umutsuzca kullanmaya ihtiyaç duyan bir kızın ellerindedir.

Orijinal Adı Pulau Film Türü Gerilim, Korku, Macera Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Eu Ho
Oyuncular Amelia Henderson, Alif Satar, Ikmal Amry, Joey Leong, Sanjna Suri, Harris Anuar, Evelyn Feroza, Jazmy Juma
  • İzlenme803
  • IMDb5.3
  • Süre111 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeMalezya
Filme Yorum Yaz