6.9
1 2
8.3/ 10
Polite Society Film Bilgileri
Polite Society

Ria Khan, dövüş sanatlarınde yoğun bir şekilde eğitim alan ve kendi halinde takılan bir genç kadındır. Ablası Lena ise kardeşinin tam zıttı olup daha sosyal biridir. Ablası Lena bir gün evlenme kararı aldığında büyük bir şaşkınlık yaşarlar. Müstakbel kocasını ailesiyle tanıştırdığında Ria, damat ve ailesiyle ilgili bazı şüpheli durumları keşfetmeye başlar. Bu düğüne engel olmaya karar veren Ria, yakın arkadaşlarının da yardımını alarak düğün soygunlarının en iddialısını yapmak için harekete geçerler.

Priya Kansara, Ritu Arya, Renu Brindle ve Rekha John-Cheriyan'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Hindistan ve İngiltere ortak yapımı olan filmin senaryosunda ve yönetmenliğinde Nida Manzoor'un imzası bulunmaktadır. Aksiyon ve komedi türlerinde yer alan filmin süresi 104 dakikadır.

Polite Society 2023 yapımı Hint filmini full HD 1080p ve 720p kalite seçeneklerinde tek part olarak sitemizden donmadan ve ücretsiz ilzeyebilirsiniz. Tüm sinema tutkunlarına keyifli seyirler dileriz.

Orijinal Adı Polite Society Film Türü Aksiyon, Komedi Film Kategori Hint Filmleri Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Nida Manzoor Oyuncular Priya Kansara, Ritu Arya, Renu Brindle, Rekha John-Cheriyan, Seraphina Beh, Ella Bruccoleri, Sally Ann, Jenny Funnell
  • İzlenme477
  • IMDb6.9
  • Süre104 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeHindistan
Filme Yorum Yaz