5.7
1 6
6.6/ 10
Öfkeli Patiler Hank Efsanesi Film Bilgileri
Öfkeli Patiler Hank Efsanesi
Öfkeli Patiler Hank Efsanesi izle ⚡ 2022 Animasyon türü Paws of Fury: The Legend of Hank filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p Full HD izle.

İnsanların ve hayvanların bir arada var olduğu stilize, fütürist bir Japonya'da geçen Paws of Fury: The Legend of Hank 2022, kafası samuray olma hayalleriyle dolu sevimli bir köpek olan Hank'in macerasını konu alıyor.

Hank'in yolculuğu, Hank tatile giderken sahibinin onu evde bırakmasıyla başlar. Evinin, dünyayı ele geçirmeyi (ve Hank'in evini iyi bir şekilde kullanmayı) planlayan kötü robotik kediler tarafından işgal edildiğinden habersizdir. Hank uzakta kaderini ararken, aynı zamanda güç ve hakimiyet peşinde koşan Samurai Cat adında kötü bir samuray kedisi de dahil olmak üzere birçok engelle karşılaşır. kötü güçlere karşı savaşmayı öğrenirken kendi içinde.
Orijinal Adı Paws of Fury: The Legend of Hank Film Türü Aksiyon, Animasyon, Komedi Film Kategori Yabancı FilmlerYeni Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Chris Bailey,Mark Koetsier,Rob Minkoff
Oyuncular Michael Cera, Samuel L. Jackson, Ricky Gervais, Kylie Kuioka, Mel Brooks, George Takei, Gabriel Iglesias, Aasif Mandvi
  • İzlenme10131
  • IMDb5.7
  • Süre98 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz