7.4
1 1
6.2/ 10
Mrs. Chatterjee vs. Norway Film Bilgileri
Mrs. Chatterjee vs. Norway

Norveç'te, Hintli bir göçmen anne olan Debika isimli bir kadının, çocuklarının velayetini geri almak uğruna Norveç koruyucu aile sistemi ile mücadelesini ve geri kazanmak için yaptıklarını konu edinmektedir.

Kocası Aniruddha, küçük çocukları Subh ve Shuchi ile Norveç'te yaşayan Debika, geleneklerine oldukça bağlı bir Hintli kadındır. Bir gün Norveç koruyucu aile sisteminden bir grup görevlinin evlerini kontrol için geldiklerinde tüm dünyaları alt üst olacaktır. Uygun ebeveyn olmadıkları kanati verilen bu ailenin çocuklarına el konulur. Büyük bir çaresizlik içinde olan Debika ve kocası hemen bir şeyler yapmaya karar verirler. Hükümet tarafından aileye Hintli bir avukat tutulur. Çocukları geri almayı başarırlar ancak son anda vazgeçilir ve olay yüksek mahkemeye gider. Artık Debika çocuklarını geri almak için her şeyi göze almıştır.

Rani Mukerji, Jim Sarbh, Anirban Bhattacharya ve Neena Gupta'nın oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin yönetmenliğinde ve senaryosunda Ashima Chibber'in adı yer almaktadır. Biyografi ve dram türünde yer alan, yaşanmış gerçek olaylardan uyarlanan Mrs. Chatterjee vs. Norway 2023 filmi full HD 1080p ve 720p kalite alternatifleriyle kesintisiz olarak Türkçe dublaj ve altyazılı izleyin.

Orijinal Adı Mrs. Chatterjee vs. Norway Film Türü Bilim Kurgu, Dram Film Kategori Hint FilmleriNetflixYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Ashima Chibber Oyuncular Rani Mukerji, Jim Sarbh, Anirban Bhattacharya, Neena Gupta, Sara Soulié, Charu Shankar, Balaji Gauri, Kristjan Sarv
  • İzlenme725
  • IMDb7.4
  • Süre133 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeHindistan
Filme Yorum Yaz