6.7
1 2
8.3/ 10
Umudu Yakalamak Film Bilgileri
Umudu Yakalamak

Mending the Line 2023 Film, Joshua Caldwell tarafından yönetilen ve Stephen Camelio tarafından yazılan bu dramatik film, Amerika'da savaş sonrası dönemin zorluklarını ve insanların yaşadıkları yaraları nasıl iyileştirmeye çalıştıklarını ele alıyor.

 

Yaralı bir gazi olan John Colter, savaşın yarattığı izleri taşıyarak Amerika'ya geri döner. Savaş sonrası hayatın sıradanlığına uyum sağlamakta zorlanan John, arkadaşlıkların ve aşkların günlük rutinlerine uygun olmadığını hisseder. Amerika'ya döndüğünde ise hayatı tamamen değişir.

 

John, burada Ike adında huysuz ve inatçı bir sinek avcısı ile tanışır. Ike, yaşının iki katından fazla olmasına rağmen hala bu zorlu işi yapmaktadır. Ayrıca John, Lucy isimli yetenekli bir fotoğrafçı ile de tanışır. Lucy, eski askerlere kitap okuyarak psikolojik yardım sağlar. John, hem fiziksel hem de psikolojik yaralarını tedavi ederken, tek bir isteği vardır: tekrar askere katılarak uğrunda savaşabileceği bir amaca sahip olmak.

 

Ancak gerçek zorluk, bu amacı bulmaktadır. John, yaşamını yeniden anlamlı kılabilmek için içinde kaybolurken, Ike ve Lucy gibi sıradışı kişiliklerle bir araya gelir.

 

Film, Brian Cox, Patricia Heaton, Perry Mattfeld, Wes Studi, Irene Bedard, Sinqua Walls, Julian Works ve Chris Galust gibi deneyimli oyuncuları kadrosunda bulunduruyor. 09 Haziran 2023 tarihinde vizyona giren film, IMDB'de 6.7 gibi bir değerlendirme puanına sahiptir.

Orijinal Adı Mending the Line Film Türü Dram Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Joshua Caldwell
Oyuncular Brian Cox, Patricia Heaton, Perry Mattfeld, Wes Studi, Irene Bedard, Sinqua Walls, Julian Works, Chris Galust
  • İzlenme909
  • IMDb6.7
  • Süre122 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz