5.6
1 32
8.5/ 10
Meg 2: Çukur Film Bilgileri
Meg 2: Çukur

İlk filmin devamı niteliğinde olan hikayede, tarih öncesi zamanlardan itibaren kendini gizlemeyi başarmış olan devasa Meg'lere ve çevre yağmalayacılarına karşı kararlı bir şekilde mücadele eden bir araştırma ekibinin öyküsünü konu edinmektedir. Zalimce yapılan bir maden operasyonu sebebiyle zora giren bir araştırma ekibinin görevleri zora sokulmuştur. Kendilerini bir anda zorluklarla dolu olaylar içerisinde bulan ekibin heyecan dolu macerası artık kaosa döner. Yaşamak için zamana karşı amansız bir mücadele etmeye başlayan ekip için büyük bir tehlike daha vardır. Derin sulardan gelen devasa yaratıklar, büyük bir dehşet saçmaya başlarlar.

 

2018'de çıkan ilk filminde büyük bir fişe başarısı sağlayan film 530 milyon dolarlık bir hasılat ile ciddi bir başarı elde etmiştir. İlk filmdeki başarının ardından devam kararı aldıkları Meg 2: Çukur filminde yine tarih öncesinden kalan devasa yaratıkların dehşeti kaldığı yerden sürmeye devam ederken, seyirciyi tam anlamıyla olağanüstü bir yolculuk beklemektedir.

 

Jason Statham'ın başrolde oynadığı Meg 2: The Trench filminde diğer oyuncular ise Jing Wu, Sienna Guillory, Cliff Curtis, Skyler Samuels, Shuya Sophia Cai, Melissanthi Mahut ve Sergio Peris-Mencheta'dır. Senaryo ve hikayesini Jon Hoeber, Erich Hoeber ve Dean Georgaris’in kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Ben Wheatley yer almaktadır. Steve Alten'in The Trench romanından uyarlanarak beyazperdeye aktarılan Meg 2 2023 filmi aksiyon, macera, korku, bilim kurgu ve gerilim türlerinde yer almaktadır.

 

İlerleyen günlerde sitemizde gem Türkçe dublaj hem de Türkçe altyazılı sürümlerde yer alacak olan filmi 1080p ve 720p full HD alternatiflerle sitemizden özel player farkıyla izleyebileceksiniz.

Orijinal Adı Meg 2: The Trench Film Türü Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Korku, Macera Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Ben Wheatley
Oyuncular Jason Statham, Jing Wu, Shuya Sophia Cai, Cliff Curtis, Page Kennedy, Sergio Peris-Mencheta, Skyler Samuels, Melissanthi Mahut
  • İzlenme24355
  • IMDb5.6
  • Süre116 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz