7.8
1 3
8.2/ 10
Kulüp 2. Sezon Film Bilgileri
Kulüp 2. Sezon

1960 yılının yaşandığı bir dönemde, İstanbul'un sosyal yaşamı ve eğlence sahnesi büyük bir dönüşümün eşiğindedir. Bu zorlu dönemde, Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul Ailesi'nin baskılara meydan okuma konusunda bir araya gelip dayanışma içinde hayatlarını sürdürmeye çalışırlar. Raşel ise Rana'nın annesi olarak ailesini bir araya getirme çabasındadır, ancak bu çaba oldukça zorlu bir süreçtir. Rana, Kulüp'ün canlı ve göz kamaştırıcı dünyasına büyülenerek büyümektedir, Matilda ve Çelebi ise Kulüp'ü ayakta tutmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Raşel'in Rana ile kendi ailesini inşa etme çabaları, bu sezonun merkezinde ele alınan önemli bir tema olarak karşımıza çıkmaktadır. Kulüp ailesi, tüm zorluklara karşı dimdik durarak birbirlerine daha da yakınlaşmaya çalışmaktadır.

 

Kulüp 2. sezonun oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç, Salih Bademci ve Asude Kalebek gibi deneyimli isimler yine oynarken, ayrıca kadroya Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma gibi yeni isimler de eklenmiştir. Rana Denizer'in dizinin hikaye yaratıcılığında yer alırken, proje yaratıcısı Zeynep Günay, yönetmen koltuğunda ise Seren Yüce'nin imzası bulunmaktadır.

Orijinal Adı Kulüp Film Türü Dram Film Kategori NetflixYerli Filmler Film Dili Yerli Film Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Seren Yüce
Oyuncular Gökçe Bahadir, Baris Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Firat Tanis, Merve Seyma Zengin, Sezer Aricay, Istar Gökseven
  • İzlenme1206
  • IMDb7.8
  • Süre0 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeTürkiye
Filme Yorum Yaz