8.4
1 1
9.2/ 10
Mahkum Film Bilgileri
Mahkum

Dilli adındaki bir adam, eski bir suçlu ve eski bir mahkum olan bir babadır. Bir gece cezaevinde olduğu sırada bir şekilde serbest bırakılır. Fakat kardeşinin hayatının tehlikede olduğunu duyar. Bir uyuşturucu lordu tarafından bir uyuşturucu operasyonundaki yanlışlıklar sebebiyle kardeşi hedef haline gelir. Kardeşini kurtarmak ve adaleti sağlamaya karar veren Dilli, hemen harekete geçer. Dilli kardeşini koruman için polis ve çeşitli güçlerle sürekli olarak karşı karşıya gelir. Aynı zamanda hapishaneden serbest bırakılan diğer suçlular da karmaşık bir hikayenin içine dahil olurlar. Dilli'nin tek amacı, gece boyunca süren bu gerilim dolu mücadelede kardeşini ve diğer masum insanları korumaktır.

Lokesh Kanagaraj'ın senaryosuna katkıda bulunduğu ve yönetmen koltuğunda yer aldığı Kaithi 2019 Hint filminin Türkçe adı ise Mahkum olarak belirlenmiştir. Oyuncu kadrosunda Karthi, Narain, Arjun Das, George Maryan, Harish Uthaman ve Hareesh Peradi'nin yer aldığı filmin türü ise aksiyon, macera, suç ve gerilimdir.

Orijinal Adı Kaithi Film Türü Aksiyon, Gerilim, Macera, Suç Film Kategori Hint FilmleriYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Lokesh Kanagaraj Oyuncular Karthi, Narain, Arjun Das, George Maryan, Harish Uthaman, Hareesh Peradi, Ramana, Dheena
  • İzlenme596
  • IMDb8.4
  • Süre145 Dakika
  • Yıl2019
  • ÜlkeHindistan
Filme Yorum Yaz