7.2
1 1
7.2/ 10
Jesus Revolution Film Bilgileri
Jesus Revolution

Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, 1970'ler zamanının Güney Kaliforniya'sında bulunan bir grup hippinin kökenlerine ve ruhsal uyanışlarını anlatmaktadır. Annesi Charlene tarafından farklı bir biçimde büyütülen Greg Laurie, artık yetişkin bir adam olarak hayatına bir yön vermeye başlar. Bir grup genç ile birlikte kurtuluş yolu ile gerçeği yeniden tanımlamak için güneşli Güney Kaliforniya'ya gider. Burada kısa bir süre sonra karizmatik bir görüntüye sahip olan bir hippi sokak Lonnie Frissbe ve gençliğe kapılarını açmış olan Papaz Chuck Smith ile tanışır. Ardından ise bu insanların birlikteliği Amerikan tarihine geçecek bir ruhsal uyanışın ortaya çıkmasına neden olur.

Jesus Revolution 2023 filmi senaryosunu Jon Erwin ve Jon Gunn yazmıştır. Ayrıca Jon Erwin, Brent McCorkle ile birlikte filmin yönetmenliğini de üstlenmektedir. Joel Courtney, Jonathan Roumie, Kimberly Williams-Paisley, Anna Grace Barlow, Kelsey Grammer ve Nic Bishop'un kadrosunda yer aldığı film drama türünde yer alıp bir ABD filmidir.

Orijinal Adı Jesus Revolution Film Türü Dram Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Jon Erwin, Brent McCorkle Oyuncular Joel Courtney, Jonathan Roumie, Kimberly Williams-Paisley, Anna Grace Barlow, Kelsey Grammer, Nic Bishop, Jackson Robert Scott, Nicholas Cirillo
  • İzlenme343
  • IMDb7.2
  • Süre120 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz