7.6
1 1
7.6/ 10
Jak Meyvesinin Gizemi Film Bilgileri
Jak Meyvesinin Gizemi

Kendini kanıtlamaya söz veren genç bir kadın polis memuru, çevresinde ona güvenmeyen insanlara rağmen kendine güvenmektedir. Güçlü bir konumda olan yerel bir politikacının pahalı meyvelerinin çalınmasının ardından onun için bir fırsat doğar. Önemsiz bir vaka olarak gözükse de bu davayı çözüp kendini kanıtlamak isteyen genç kadın, hemen işe koyulup araştırmaya başlar. Fakat soruşturma ilerlerken tuhaf bazı durumlar ortaya çıkar. Yüksek bir orotiye tarafından ağır silah kullanımına izin verlir ve meyveler en büyük öncelik kabul edilir. Gizemlerle dolu bu vakayı çözmek için tüm becelerini kullanmak zorundadır.

Meghna Agarwal, Anant Joshi, Vijay Kumar, Sanya Malhotra, Apratim Mishra, Rajpal Naurang Yadav ve Vikram Pratap'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Jak Meyvesinin Gizemi 2023 filmi, Hindistan yapımı olup Netflix tarafından hazırlanıp sunulmuştur. Komedi, suç ve dram türlerin yer alan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Yashowardhan Mishra yapmıştır.

Orijinal Adı Kathal: A Jackfruit Mystery Film Türü Dram, Komedi, Suç Film Kategori Hint FilmleriNetflixYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Yashowardhan Mishra Oyuncular Meghna Agarwal, Anant Joshi, Vijay Kumar, Sanya Malhotra, Apratim Mishra, Rajpal Naurang Yadav, Vikram Pratap, Pawan Prem
  • İzlenme452
  • IMDb7.6
  • Süre115 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeHindistan
Filme Yorum Yaz