1 4
9.2/ 10
İnce İşler Film Bilgileri
İnce İşler

Ergenliğin getirdiği zorluklar ve lise hayatının stresiyle yüzleşmekte zorlanan iki genç, birbirlerine oldukça yakın iki arkadaştır. Bu iki gencin başına inanılması zor bir olay gelir. Bir sabah uyandıklarında cinsel organlarının onlarla konuştuğunu gördüklerinde hayatlarının en büyük şokunu yaşarlar. Artık cinsel organları onları sürekli yönlendirmektedir. Utanç verici yeni dürtüleriyle baş etmeye çalışan bu iki genç, bir yandan da birbirlerine karşı son derece uygunsuz olan hisleriyle mücadele edeceklerdir.

 

İnce İşler 2023 Alman yapımı olan Netflix imzalı filmin senaryosunu Alexander Dydyna tarafından hazırlanmıştır. Yönetmenliğini Granz Henman'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Axel Stein, Diana Amft, Vivien König, Tobias Schäfer, Jasmin Shakeri ve Cosima Henman gibi genç ağırlıklı isimler yer almaktadır. Türkçe dublaj ve altyazılı olarak sunduğumuz orjinal adı Hammerharte Jungs olan komedi ve gençlik türündeki filmi full HD 1080p sürümünde izleyebilirsiniz.

Orijinal Adı Hammerharte Jungs Film Türü Gençlik, Komedi Film Kategori Netflix Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen Granz Henman Oyuncular Axel Stein, Diana Amft, Vivien König, Tobias Schäfer, Jasmin Shakeri, Cosima Henman, Samirah Breuer, Doris Golpashin
  • İzlenme782
  • IMDb0.0
  • Süre102 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeAlmanya
Filme Yorum Yaz