7.3
1 13
8.8/ 10
İlgi Manyağı Film Bilgileri
İlgi Manyağı

İlgi Manyağı izle ⚡ 2022 yapım Syk pike filmi - Sick of Myself Komedi filmi Full HD izle, 720p Türkçe Dublaj ve 1080p Türkçe Altyazılı HD film izle.

Filmde oldukça farklı bir ilişki yapısına sahip olan Signe ve Thomas çifti anlatılmaktadır. İkisinin ilişkileri normal ilişkilerden farklıdır ve aralarında her zaman bir rekabet durumu söz konusudur. Ancak işlerinden birinin oldukça başarılı olması bu durumu değiştirecektir. Thomas bir sanatçı olarak başarılı olur ve ün kazanır. Bu durum Signe’in rekabet etmesini zorlaştırır ve onun rekabet hırsını kaybetmesine neden olur. Ancak hala dikkatleri üstüne çekmek istemektedir. Bunun için farklı bir Signe yaratır ve kurban kişiliğine bürünür. Signe, bunu yapmanın ona sahip olduğu eski statüyü geri vereceğini düşünmektedir.

Sick of Myself diğer adıyla Syk pike filmi yönetmenliği ve senaryo yazarlığı Kristoffer Borgli tarafından yapılan bir komedi filmidir. 4 Kasım 2022'de vizyona giren filmin orijinal adı Sick Of Myself’dir. 1 saat 35 dakika süren filmin oyuncu kadrosunda Kristine Kujath Thorp, Eirik Sæther ve Fanny Vaager gibi isimler yer almaktadır.

Orijinal Adı Sick of Myself Film Türü Dram, Komedi Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Kristoffer Borgli
Oyuncular Kristine Kujath Thorp, Eirik Sæther, Fanny Vaager, Sarah Francesca Brænne, Fredrik Stenberg Ditlev-Simonsen, Steinar Klouman Hallert, Ingrid Vollan, Andrea Bræin Hovig
  • İzlenme9529
  • IMDb7.3
  • Süre95 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeNorveç
Filme Yorum Yaz
İlgi Manyağı Yorumları
izlediğiniz için kendinize küfür edeceksiniz
24.02.2023