5.6
1 3
8.4/ 10
Hypnotic: Zihin Avı Film Bilgileri
Hypnotic: Zihin Avı

Küçük kızı Minnie'nin aniden ortadan kaybolmasıyla büyük bir yıkım yaşayan Danny Rourke, başarılı bir dedektifdir. Bu süreçte eşiyle ayrılık yaşayan Danny, kızını bulabilme umudundan hiçbir zaman vazgeçmez. Bir gün bir banka soygunu yaşandığında nihayet kızı hakkında bir ipucu elde eder. Hızla olay yerine gittiğinde hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Bankanın kasasından kızının fotoğrafı çıkmıştır. Büyük bir şaşkınlık ve karmaşık hislerle dolan Danny, bu ipucunun peşinden gitmeye karar verir. Fakat bu düşündüğünden daha da zor olur çünkü algısını yönetebilen hipnotikler karşısına çıkar. Danny, tüm esrarengiz durumlara ve hipnotiklere rağmen kızını bulmayı başarabilecek midir?

 

Ben Affleck'in başrolünde yer aldığı 2023 ABD yapımı olan Hypnotic: Zihin Avı filminin diğer oyuncuları ise Alice Braga, JD Pardo, Dayo Okeniyi, Jeff Fahey, Jackie Earle Haley, William Fichtner ve Zane Holtz'dur. Senaryosunda ve yönetmen koltuğunda Robert Rodriguez'in yer aldığı film aksiyon, gerilim, gizem ve suç türlerinde yer almaktadır.

 

Danny isimli bir dedektifin, bir banka soygunu operasyonu sırasında yıllar önce kaybolan kızının kaybolmasıyla ilgili bir ipucu bulmasının ardından yaşananların konu edindiği filmin süresi 93 dakika olduğu açıklanmıştır. İlerleyen günlerde Türkçe dublaj ve altyazılı multi dil seçenekleriyle sitemizde yer alacak olan Hypnotic: Zihin Avı filmini full HD 1080p sürümünde donmadan izleyebileceksiniz.

Orijinal Adı Hypnotic Film Türü Aksiyon, Gerilim, Gizem, Suç Film Kategori Yabancı Filmler Film Kalitesi 1080p Yönetmen Robert Rodriguez Oyuncular Ben Affleck, Alice Braga, JD Pardo, Dayo Okeniyi, Jeff Fahey, Jackie Earle Haley, William Fichtner, Zane Holtz
  • İzlenme1385
  • IMDb5.6
  • Süre93 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz