8.4
1 63
7.4/ 10
Gel ve Gör Film Bilgileri
Gel ve Gör

Gel ve Gör (Come and See) izle, 1985 netflix Idi i smotri filmi Full HD 720p Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p HD film izle.

Gel ve Gör (Come and See) filmi, 142 dakika uzunluğunda 1985 yapımı savaş, dram ve gerilim türünde bir filmdir. Gel ve Gör adıyla Türkiye'de gösterime giren filmin IMDB puanı 8.4'tür.

Gel ve Gör (Come and See) Konusu ve Özeti


Yönetmen Elem Klimov'un 1943'te Sovyet Beyaz Rusya'da harekat icra eden Nazi ordularını şiddeti kırpmadan betimlediği Gel ve Gör filminde, 14 yaşındaki Aleksei Kravchenko, kırsal kesimdeki Sovyet partizanlarından oluşan bir gruba üye olan Flyora'yı canlandırıyor.

Baş kahramanımız, Nazi mangaları dünyayı kavururken, sivil ve askeri düzenin çöküşün adeta enkaz altında kalıyor. Sadece savaşmak değil, aynı zamanda acı çekmek... Flyora'yı bir insan ve bir asker olarak tanımlamaktadır. Birliğinden ayrıldıktan sonra Flyora, rutin çatışmalardan veya gerilla saldırılarından tamamen farklı olarak değişik katliam ve vahşetlere de şahit olur ve tüm bu gördüklerine katlanır.

Düşmanlara ait savaş uçakları gökyüzünde devriye atarken, Alman kuvvetleri kırsal alanda topyekûn savaş konseptini hayata geçirirken, meydana gelen çatışmalar ve savaş, bütün köyleri ve insan nüfusunu yok ederken, filmin kahramanı bir trajediden diğerine sürükleniyor.

Film, En İyi Restore Edilmiş Film dalında Venezia Classici Ödülü ve Moskova Uluslararası Film Festivali Altın Ödül gibi ödüller almıştır. Filmin çeşitli sahneleri için Rusça, Almanca, Belarusça çekimler gerçekleştirilmiştir. 

1985 yapım Gel ve Gör (Come and See) Netflix filmi konusu, oyuncuları, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarını varsa serinin diğer filmlerini full hd film izle sitemizde bulabilirsiniz. 4K Filmi kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, jet film modu ve film makinesi izleme keyfinin tadını çıkar. Gel ve Gör Türkçe dublaj 720p izle veya Come and See Türkçe altyazılı 1080p izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.

Orijinal Adı Come And See - Idi i smotri Film Türü Dram, Gerilim, Savaş Film Kategori Kült FilmlerYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 720p Yönetmen
Elem Klimov
Oyuncular Aleksey Kravchenko, Evgeniy Tilicheev, Jüri Lumiste, Kazimir Rabetsky, Liubomiras Laucevicius, Olga Mironova, Viktors Lorencs, Vladas Bagdonas
  • İzlenme39760
  • IMDb8.4
  • Süre142 Dakika
  • Yıl1997
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz
Gel ve Gör Yorumları
Bunca yıldır film izlerim kendimi film manyağı bilirim ,ve özellikle savaş filmlerine bayılırım fakat bu film kadar sıradan ,hiçbir kurgusu olmayan,insanların ne dediğinin anlaşılmadığı başka bir film görmedim.Berbat bi film
14.02.2023
Hayatta savaşlar silinsin...!
14.01.2023