8.7
1 2
8.9/ 10
Ferry: Dizi Film Bilgileri
Ferry: Dizi

Netflix'in Undercover dizisiyle aynı evreni paylaşan Ferry filminin sekiz bölümlük dizi versiyonu olan Ferry: Dizisi, ülkenin en büyük uyuşturucu satıcılarından biri olan Ferry Bouman'ın bu yolda yaşadıkları suç dolu yaşam öyküsünü konu edinmektedir. Ayrıca dizide, ana karektere daha derinlemesine bir bakış sunarak karakterin geçmişi ve suç dünyasındaki yükselişi hakkında daha fazla ayrıntı vermektedir.

 

Ferry Bouman, Brabant'ın yeraltı dünyasında kendine bir yer edinmeye çalışanbir uyuşturucu madde üreticisi olarak hayatını sürdürmektedir. İş arkadaşları John, kayınbiraderi Lars, Remco ve Dennis ile birlikte, uyuşturucu baronu Arie Tack ve kötü şöhretyüle ünlenen bir motosiklet kulübüyle başa çıkmak ve zirveye tırmanmak için acımasızca bir mücadele verirler.

 

Fakat bu süreçte sevgilisi Danielle, Ferry'nin ve işinin karanlık yüzünü öğrendiğinde ise işler daha da karmaşıklaşır. Artık en büyük olmak için ne kadar büyük bir bedel ödemesi gerektiğinin farkına varır ve bu konuda daha da derin düşünmeye başlar.

Orijinal Adı Ferry: De Serie Film Türü Dram, Gerilim, Suç Film Kategori Netflix Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Eshref Reybrouck, Joël Vanhoebrouck
Oyuncular Frank Lammers, Elise Schaap, Yannick van de Velde, Raymond Thiry, Huub Smit, Tim Haars, Poal Cairo, Steef Cuijpers
  • İzlenme1566
  • IMDb8.7
  • Süre0 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeBelçika
Filme Yorum Yaz