7.0
1 57
7.5/ 10
Blue Beetle Film Bilgileri
Blue Beetle

Meksikalı Amerikalı olan bir gencin hayatına odaklanan Blue Beetle filminde her şey Jamie Reyes etrafında dönmeye başlıyor. Jemie’nin ergenlikte yaşadığı garip bir olay hayatını değiştirdi.

 

Ergenliğinde olan Jamie Reyes en samimi dostları olan Brenda ve Paco ile okuldan eve dönerken yolda oldukça tuhaf ve diğerlerinden farklı olan bir böcek ile karşılaşırlar. Reyes tuhaf bir arsada gömülü olan bu böceği incelemek için evine götürmek ister.

 

Böceği evine götürdüğünde gece yarısı böceğin canlanarak Jamie’nin omurgasına yerleşir. Bununla beraber Jamie gücünü ve hızını artıran doğal bir kostüme sahip olmuş olur. Blue Beetle sayesinde Jamie’e aynı zamanda kalkan, kanat ve silah da verilmiş olur.

 

ABD ve Meksika ortak yapımı olan DC Comics imzalı "Blue Beetle" 2023 yılı filmi aksiyon, macera, bilim kurgu ve gerilim türlerinde yer almaktadır. Bruna Marquezine, Xolo Maridueña, Susan Sarandon, Harvey Guillén, Becky G, Yuli Zorrilla, Raoul Max Trujillo ve Elpidia Carrillo'nun oyuncu kadrosunda olduğu filmin senaryosunu Gareth Dunnet-Alcocer kaleme almıştır. Angel Manuel Soto'nun yönetmenliğini üstlendiği film, aslında HBO Max'te yayınlanmak için çekilmişti fakat başarılı geçen test gösterimlerinin ardından sinemalarda yayınlanmasını karar verilmiştir. Türkçe dublaj ve altyazılı multi dil seçeneklerinde ve özel player farkıyla full HD kalitesinde film izleyecek olan herkese iyi seyirler dileriz.

Orijinal Adı Blue Beetle Film Türü Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Macera Film Kategori DC COMiCSYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Angel Manuel Soto
Oyuncular Bruna Marquezine, Xolo Maridueña, Susan Sarandon, Harvey Guillén, Becky G, Yuli Zorrilla, Raoul Max Trujillo, Elpidia Carrillo
  • İzlenme35680
  • IMDb7.0
  • Süre127 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz