6.5
1 1
7.8/ 10
Annie Müzikali Film Bilgileri
Annie Müzikali
Annie Müzikali film izle ⚡ Aile Komedi filmleri türündeki Annie Live! 2021 filmi Full HD izle, 720p Türkçe Dublaj ve 1080p Altyazılı kalite HD film izle.

Annie adında genç bir yetim, milyarder Oliver Warbucks tarafından alınır. Tek sorun, zaten kişisel bir asistanının, Anthony adında bir İngiliz uşağının olmasıdır. Yanlışlıkla pahalı bir vazoyu kıran Annie'nin başı belaya girer, bu yüzden geçimi için çalışması gerekir. Ayrıca milyarderin rakibinin parti yapmayı seven kızı Molly ile de arkadaş olur.

Annie sonunda Warbucks'ın eski ortağıyla tanışır ve her ikisinin de farklı aileler tarafından evlat edinilmiş yetim olduklarını keşfeder. 10 yaşında terk edildiğini ve kendi başına yaşayacak yaşa gelene kadar koruyucu aile yanında kalmaya zorlandığını öğrenir. Gösterinin sonunda sırrını açıklar ve onu da evlat edinip benimsemeyeceğini sorar. O kabul eder ve Molly'nin yanı sıra bir yetimhane yangınından Daddy Warbucks tarafından kurtarılan diğer birçok yetim de dahil olmak üzere aileleriyle birlikte sonsuza dek mutlu yaşarlar.

Annie Live! 2021 filminin yönetmenliğini Lear Debessonet ve Alex Rudzinski ikilisi üstlenirken filmin senaryosunu Thomas Meehan kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Harry Connick Jr., Nicole Scherzinger ve Tituss Burgess yer alıyor.
Orijinal Adı Annie Live! Film Türü Aile, Dram, Komedi Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Lear Debessonet,Alex Rudzinski
Oyuncular Harry Connick Jr., Nicole Scherzinger, Tituss Burgess, Megan Hilty, Celina Smith, Taraji P. Henson, Audrey Cymone, Cate Elefante
  • İzlenme5942
  • IMDb6.5
  • Süre127 Dakika
  • Yıl2021
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz