7.1
1 136
7.6/ 10
Adalet 3: Son Film Bilgileri
Adalet 3: Son

İlk iki bölümde olduğu gibi "Adalet 3: Son" haksızlığa karşı mücadele eden eski bir ajanı konu alıyor. Suç, aksiyon ve gerilim türüyle oldukça etkileyici bir yapıma sahiptir. Robert adlı bu eski ajan kendini koruyamayan insanlara yardım etmek ister. Tabi ki işler biraz karışık durumlara sebep olur. Her hareketini ustaca hesaplayan kahramanımız için suçlar ve suçlularla uğraşmak kolaydır. Eski mesleğinin verdiği alışkanlıklardan kurtulmuş değildir.

 

Tüm yaşananlar karşısında Robert oldukça dikkatli şekilde olayları çözmeyi amaçlar. Onun için her insan değerlidir. Bu sebeple insanlara hangi şartta olursa olsun yardımcı olmak istemektedir. Aksiyon dolu Adalet 3, diğer bölümler gibi oldukça etkileyici bir yapımdır.

 

Eski bir hükümet ajanı olan Robert McCall, yıllarca suikastçi olarak hayatını sürdürmüştür. Ancak yaptıklarından pişmanlık duyarak, artık geçmişindeki hataları geride bırakarak, yardıma muhtaç insanlar için adaleti sağlayan Robert McCall, Güney İtalya'da hayatını huzurlu şekilde sürdürmektedir. Fakat kısa sürede buradaki iş arkadaşlarının, İtalyan mafyasıyla işbirliği içerisinde olduğunu keşfettiğinde, işler kızışır ve McCall, adaleti son bir defa daha sağlamak için harekete geçer.

 

Yönetmenliği Antoine Fuqua tarafından yapılan filmin senaryosu ise Richard Wenk tarafından yazılmıştır. Aksiyon, gerilim kategorisinde bir filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda Denzel Washington, Dakota Fanning ve Eugenio Mastrandrea gibi isimler yer almaktadır. Orjinal adı "The Equalizer 3" olan filmi, Türkçe dublaj ve altyazılı dil alternatiflerinde ve özel player full HD farkıyla sitemizden kesintisiz olarak ücretsiz izleyebilirsiniz.

Orijinal Adı The Equalizer 3 Film Türü Aksiyon, Gerilim, Suç Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Antoine Fuqua
Oyuncular Denzel Washington, Dakota Fanning, Eugenio Mastrandrea, David Denman, Gaia Scodellaro, Remo Girone, Andrea Scarduzio, Andrea Dodero
  • İzlenme117248
  • IMDb7.1
  • Süre109 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz