Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırıldı.
7.2
1 35
8.0/ 10
Açlık Oyunları Kuşların ve Yılanların Şarkısı Film Bilgileri
Açlık Oyunları Kuşların ve Yılanların Şarkısı

Açlık Oyunları Kuşların ve Yılanların Şarkısı, Coriolanus Snow, 10.açlık oyunlarındaki hikayesini ele almaktadır. Film 18 yaşındaki Coriolanus Snow'un hikayesini konu edinmektedir. Genç bir erkek olan Coriolanus’un hayatı, mentorluk görevinden sonra tamamen değişecektir.

 

Coriolanus’un mentorluk edeceği kız 12. bölgede yaşayan Lucy Gray Bird'dür. Romandan uyarlanan fimi şimdiden birçok kişi beklemeye başladı. Sevenlerini tekrar Açlık Oyunları heyecanına götürecek olan filmin aksiyon dolu dünyasına bizleri davet ediyor. The Hunger Games The Ballad of Songbirds and Snakes filmi u oyunların arka planını ve ortaya çıkış hikayesini anlatıyor. 2023 yılında gösterime girecek devam filminde ilgi çeken birçok konuyu anlatmaktadır.

 

Açlık Oyunları Kuşların ve Yılanların Şarkısı 2023 ABD yapımı aksiyon, dram, macera, bilim kurgu, gerilim ve savaş türlerinde yer alan filmin oyuncu kadrosunda Rachel Zegler, Tom Blyth, Viola Davis, Dexter Sol Ansell, Rosa Gotzler, Clemens Schick, Fionnula Flanagan ve Hunter Schafer gibi isimler yer almaktadır. Senaryosunu Michael Arndt ve Michael Lesslie'nin hazırladığı filmin yönetmen koltuğunda ise Francis Lawrence oturmaktadır.

 

Açlık Oyunları serisinden onlarca yıl öncesini aktaran filmde, önceki serilerde yapılan hatalar özenle izlenerek, yeni filmin çekimleri de bu unsurları göz önünde bulundurularak çekilmiştir. Türkçe dublaj ve altyazılı özel player seçenekleriyle ve full HD reklamsız kalite farkıyla filmi izleyecek olan herkese keyifli seyirler dileriz.

Orijinal Adı The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes Film Türü Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Macera, Savaş Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Francis Lawrence
Oyuncular Rachel Zegler, Tom Blyth, Viola Davis, Dexter Sol Ansell, Rosa Gotzler, Clemens Schick, Fionnula Flanagan, Hunter Schafer
  • İzlenme31678
  • IMDb7.2
  • Süre157 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz