6.4
1 1
6.4/ 10
Baby Assassins Film Bilgileri
Baby Assassins
Baby Assassins izle ⚡ 2022 Aksiyon Komedi filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p HD Beibî warukyûre film izle.

Baby Assassins filmi orijinal adıyla Beibî warukyûre 2021 filmi, Yugo Sakamoto tarafından yönetilen yeni bir Japon aksiyon komedi filmidir. Film, Yuki Fukushima ve Saori Izawa'yı mezun olmak üzere olan iki liseli kız olarak gösteriyor. Ayrıca her ikisi de çok yetenekli suikastçılardır. Çalıştıkları organizasyon bir odayı paylaşmalarını emrettiğinde, aralarındaki ilişki bozulur.

Filmde Yukina Fukushima'yı Chisato Yoshida'yı ve Saori Izawa'yı Mahilo Yoshida'yı canlandırıyor. Yukina, patronu tarafından aynı zamanda işinde çok yetenekli olan başka bir suikastçı olan Mahilo ile aynı odayı paylaşması emredilen bir suikastçıyı oynuyor. Saori Izawa, yeni oda arkadaşıyla aynı odayı paylaşmaktan başka seçeneği olmayan Mahilo'yu canlandırıyor. Bundan hiç hoşlanmıyor ama altı ay boyunca Chisato Yoshida ile nasıl geçineceğini öğrenmesi gerekecek, yoksa ikisinin de hayatı tehlikede olabilir!

Baby Assassins 2022 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer aksiyon komedi filmleri bu sayfada. Beibî warukyûre izle 2022 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Baby Assassins Türkçe dublaj izle ya da Baby Assassins Türkçe altyazılı izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.
Orijinal Adı Beibî warukyûre Film Türü Aksiyon, Dram, Komedi Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Yugo Sakamoto
Oyuncular Atom Mizuishi, Masanori Mimoto, Saori Izawa, Takashi Nishina, Yasukaze Motomiya, Yôsuke Ohmizu, Yukina Fukushima
  • İzlenme6455
  • IMDb6.4
  • Süre95 Dakika
  • Yıl2021
  • ÜlkeJaponya
Filme Yorum Yaz