3.9
1 20
7.1/ 10
Zombi Dövüş Kulübü Film Bilgileri
Zombi Dövüş Kulübü
Zombi Dövüş Kulübü izle ⚡ 2014 Aksiyon Korku türü Zombie Fight Club filmi - Shi cheng filmi Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle.

2014 yapım filmin orijinal adı Shi cheng izle diğer adı ise Zombie Fight Club. Film 1990'larda Hong Kong'da harap bir binada geçiyor. Jenny (Jessica Cambensy) birkaç yıldır orada yaşıyor ve Andy (Andy On) adında bir erkek arkadaşı var. Bir gün, Andy alt kattaki mağazadan yiyecek almak için ayrılır, ancak beklendiği gibi geri dönmez. Jenny onu bulmak için aşağı iner ve binanın dışındaki sokakta zombiler tarafından öldürüldüğünü keşfeder.

Jenny, sevgilisinin kaybıyla yıkılır ve bir an önce apartmandan taşınmaya karar verir. Ancak, eşyalarını toplamak için geri döndüğünde, dışarıda dolaşan artan sayıda zombi ile kendini içeride kapana kısılmış bulur.

Çatıdaki bir pencereden geçerek kaçmaya çalışır, ancak pencere ağırlığının altında kırılır ve 15 fit aşağıda bir alt çatı çıkıntısına düşer. Tekrar dener ama bu sefer onun altındaki başka bir çıkıntıya inmeden önce sadece 10 fit daha düşer. Bir kez daha dener, ancak bunun altındaki başka bir çıkıntıya inmeden önce sadece 5 fit daha düşer!

Bu süreç sonunda Jenny yer seviyesine ulaşana ve Andy'nin daha önce öldürüldüğü sokağa koşarak güvenli bir yere kaçana kadar kendini tekrar etmeye devam eder.

Zombi Dövüş Kulübü izle Netflix filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer zombi filmleri bu sayfada. Zombie Fight Club filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile tek parça Full HD film izle. Zombi Dövüş Kulübü Türkçe dublaj izle veya Zombi Dövüş Kulübü Türkçe altyazılı izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.
Orijinal Adı Shi cheng Film Türü Aksiyon, Korku Film Kategori Yabancı FilmlerZombi Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Joe Chien
Oyuncular Abby Fung, Andy On, Heng-Yin Chou, Jack Kao, Jessica Cambensy, Michael Wong, Sharon Hsu, Terence Yin
  • İzlenme13980
  • IMDb3.9
  • Süre95 Dakika
  • Yıl2014
  • ÜlkeTayvan
Filme Yorum Yaz