6.4
1 2
7.9/ 10
İnternetin En Çok Nefret Edilen Adamı Film Bilgileri
İnternetin En Çok Nefret Edilen Adamı
İnternetin En Çok Nefret Edilen Adamı izle ⚡ The Most Hated Man on the Internet 2022 Netflix Belgeseli Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD 1080p izle.

İnternetteki En Çok Nefret Edilen Adamı 2022, kendi kendini "profesyonel hayatı mahveden" Hunter Moore ve intikam porno imparatorluğunu kurarken iktidara yükselişi hakkında dramatik bir film. Film, Hunter'ın lisedeki şöhretinin ilk günlerinden IsAnyoneUp.com'un kurulmasına ve nihayet bir takipçisi tarafından çıplak kızının internette yayınlanmasından sonra kendisine karşı çıkan kadının elindeki çöküşüne kadar olan süreci konu alıyor.

Hikaye birden fazla bakış açısıyla anlatılıyor: Hunter'ın, eski kız arkadaşının ve kurbanının annesinin. Ayrıca Reddit'in kurucu ortağı Alexis Ohanian ve internet avukatı Danielle Citron da dahil olmak üzere internet topluluğundaki birçok kişiyle yapılan röportajları da içeriyor.
Orijinal Adı The Most Hated Man on the Internet Film Türü Belgesel, Dram, Psikolojik Film Kategori NetflixYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Alex Marengo
Oyuncular Hunter Moore
  • İzlenme15756
  • IMDb6.4
  • Süre55 Dakika
  • Yıl2022
  • Ülkeİngiltere
Filme Yorum Yaz