6.3
1 5
7.1/ 10
Bir Tutam Açlık Film Bilgileri
Bir Tutam Açlık

Bir Tutam Açlık izle ⚡ 2021 Dram Romantik filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p A Taste of Hunger 2021 izle.

A Taste of Hunger 2021 film, diğer adıyla Smagen af sult 2021 filmi Christoffer Boe tarafından yönetilen ve yazılan bir İskandinav drama filmidir. Filmin başrollerinde Nikolaj Coster-Waldau, Flora Augusta ve Katrine Greis-Rosenthal yer alıyor. Film, mutfak dünyasında mümkün olan en yüksek ödülü, bir Michelin yıldızını elde etmek için her şeyi feda eden bir çifti konu alıyor.

Çiftin yolculuğu Danimarka'da başlar, ancak onları hızla Fransa'ya ve ardından Japonya'ya götürür. Michelin yıldızlı çeşitli restoranlarda ve onları inceleyen yemek eleştirmenlerinde yollarını bulmalı ve aynı zamanda ilişkilerini tehdit eden kişisel sorunlarla uğraşmalıdırlar. Film, 2017 yılında bir Michelin yıldızı alan Danimarkalı şef ve Rasmus Kofoed (Nikolaj Coster-Waldau) ve Anna Hvidt (Katrine Greis-Rosenthal) hakkında gerçek bir hikayeye dayanıyor. A Taste of Hunger izle ⚡ 2021 Dram Romantik filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Bir Tutam Açlık 2021 izle.

Orijinal Adı A Taste of Hunger Film Türü Dram, Romantik Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Christoffer Boe
Oyuncular August Vinkel, Charlie Gustafsson, Dag Malmberg, Flora Augusta, Katrine Greis-Rosenthal, Maj-Britt Mathiesen, Nicolas Bro, Nikolaj Coster-Waldau
  • İzlenme12029
  • IMDb6.3
  • Süre104 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeDanimarka
Filme Yorum Yaz