3.5
1 1
2.7/ 10
Prank Bros Film Bilgileri
Prank Bros
Prank Bros izle ⚡ 2021 yapım Korku filmi Full HD 720p izle, Prank Bros Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj donmadan 1080p HD film izle.

Film, John Davenport ile birlikte yazdığı bir senaryodan Kaleab Kurtz tarafından yönetildi. Jack Lockwood rolünde John Davenport, Dante rolünde Omar Ganda, Chase Moore rolünde Jacob Gers ve Bolt rolünde ise Kaleab Kurtz rol alıyor.

Prank Bros 2021 filmi, bir okul görevini tamamlamak için bir gece kamp gezisine çıkan dört YouTube şakacısı Bolt, Jack, Chase ve Dante hakkında buluntu bir psikolojik korku filmi. Şaka telefonları yapan ve bunları YouTube kanallarında canlı yayınlayan fenomenler, çok fazla şaka çağrısı yaptıktan sonra kamp gezileri korkunç bir şekilde yanlış gidiyor.

Hikaye, hedeflerine vardıklarında dört arkadaşı takip ediyor. Birbirleriyle eğlenerek ve oyun oynayarak başlarlar, ancak çok geçmeden yanlışlıkla birini öldürdüklerinde işler daha da kötüye gider. Oradan, kendilerini eve dönüş yolu olmadan mahsur buldukları için işler daha da kötüleşir. Bu filmde öne çıkan en büyük şeylerden biri, dahil olan tüm oyuncuların oyunculuk yeteneğidir. Çoğunluğu daha önce hiç oyunculuk yapmamış ama bu çok doğal ve baştan sona inandırıcı olan performansları beğenildi. Dört ana oyuncunun tamamı, özellikle önceden oyunculuk konusunda ne kadar az deneyime sahip oldukları düşünüldüğünde, bu film boyunca harika bir iş çıkardılar. Bu, oyuncuların ne kadar yetenekli olduğunu gösteriyor ve kamerada iyi performans sergilemek için deneyimli bir oyuncu olmanıza gerek olmadığını kanıtlıyor!

2021 yapımı Prank Bros izle Netflix filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer korku türü Youtuber filmleri bu sayfada. Prank Bros 2021 izle filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile takılmadan Full HD film izleyin. Prank Bros Türkçe dublaj izle veya Prank Bros Türkçe altyazılı izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.
Orijinal Adı Prank Bros Film Türü Korku Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Kaleab Kurtz
Oyuncular John Davenport, Omar Ganda, Jacob Gers, Alazar Kurtz, Christopher Kurtz, Kaleab Kurtz, Otis Simpson, Rose Whitman
  • İzlenme7474
  • IMDb3.5
  • Süre64 Dakika
  • Yıl2021
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz