3.3
1 3
3.9/ 10
Zeros and Ones Film Bilgileri
Zeros and Ones
Zeros and Ones izle ⚡ 2021 yapım Gerilim Savaş türü filmi Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı 1080p Full HD izleyin.

Film İtalya'nın Roma kentinde geçiyor. JJ, bir terörist saldırıyı durdurmaya çalışmak için saldırının ayrıntılarını bilen bir isyancıdan bilgi alması gerekiyor.

Zeros and Ones filmi Ethan Hawke İlk Gün - (Training Day) ve yönetmen Abel Ferrara - Kötü Polis (Bad Lieutenant), Roma'da ölümcül bir gecede geçen bu cesur adam, siyasi-gerilim için güçlerini birleştiriyor. Yaklaşan bir terörist bombalamayı durdurması için şehre çağrılan asker JJ (Hawke), saldırıyı engelleyebilecek bilgiye sahip olan hapsedilmiş isyancı kardeşi Justin'in Roma sokaklarında umutsuzca arar. Başkentin karanlık sokaklarında gezinen JJ, Vatikan'ın paramparça olmasını engelleme umuduyla bir dizi kötü maceralara girer.

Zeros and Ones filmi 2021'de İtalya'nın Roma kentinde geçiyor. Film, Roma dışındaki bir Amerikan askeri üssünde görev yapan bir asker olan JJ, bir terör örgütüyle bağlantısı olduğu için İtalyan makamları tarafından tutuklanan kardeşi Justin'in yerini bulmaya çalışır.. 'The Network' ile ilişkisi olduğunu iddia eden ama aynı zamanda daha fazlasına neden olmadan önce onların planlarını gerçekleştirmelerini engellemeye çalıştığını iddia eden Alexei adında gizemli bir adamla tanıştığında göründüğünden daha fazlası olduğu ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar yaptıklarından daha fazla zarar verirken aynı zamanda onu daha önce bulmaya çalışabilmesi için Justin'in nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olması gerekiyordu.

Zeros and Ones izle 2021 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer savaş filmleri bu sayfada. Zeros and Ones Türkçe dublaj izle veya Zeros and Ones Türkçe altyazılı izle 4K ve 1080p kalite seçeneğiyle fullhdfilmizle5.org film izleme sitesine eklendi, iyi seyirler.
Orijinal Adı Zeros and Ones Film Türü Casusluk, Gerilim, Savaş Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Abel Ferrara
Oyuncular Babak Karimi, Cristina Chiriac, Dounia Sichov, Ethan Hawke, Korlan Madi, Phil Neilson, Valeria Correale, Valerio Mastandrea
  • İzlenme9428
  • IMDb3.3
  • Süre87 Dakika
  • Yıl2021
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz