4.7
1 6
7.2/ 10
Bir Orduya Bedel Film Bilgileri
Bir Orduya Bedel
Bir Orduya Bedel izle ⚡ Army of One 2020 Filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p HD film izle.

The Cartel'in yaratıcılarından Army of One izle 2020, intikam, kefaret ve bir kadının imkansız ihtimallere karşı kazandığı zafer hakkında bir hikaye. Bir Orduya Bedel filmi Army of One 2020, Stephen Durham tarafından yönetilen ve Mary Ann Barnes tarafından yazılan Amerikan aksiyon filmi. Ellen Hollman, Matt Passmore, Geraldine Singer başrol oyuncularıdır.

Filmin konusunda Özel Kuvvetler Brenner Baker (Ellen Hollman), bir Kartel'in yerleşkesine rastlar. Kocası öldürüldü ve ölüme terk edildi. Kartel iki hata yaptı, kocasını öldürdü ve onu sağ bıraktı. Başka bir tane yapmak için yaşamazlar.

Brenner Baker, Tucson Arizona yakınlarındaki çölde yürüyüş yaparken kocasını uyuşturucu karteli üyeleri tarafından pusuda kaybeden bir Özel Kuvvetler ajanıdır. Ölümünden sorumlu olanlardan intikam almaya yemin eder ve liderleri El Loco Sanchez'in izini sürerek onları bulmaya koyulur. Sanchez'i Mexico City'de bulduktan sonra, ABD'ye dönmeden önce onu çıplak elleriyle öldürür.

Brenner eve döndüğünde, Sanchez'in oğlunun, kardeşi Carlos ile birlikte aile işlerinin başına geçtiğini öğrenir; Brenner'dan kesin olarak kurtulmaktan başka bir şey istemeyen iki adam. Ancak önce onu öldürmeyi başarmalarını engellemek için; Brenner, The Agency (CIA) General Michael "Iron Mike" O'Kane'deki eski patronunu ne olduğuna ikna etmelidir.

Bir Orduya Bedel 2020 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer aksiyon filmleri bu sayfada. Army of One izle filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Bir Orduya Bedel Türkçe dublaj izle veya Bir Orduya Bedel Türkçe altyazılı izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.
Orijinal Adı Army of One Film Türü Aksiyon Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Stephen Durham
Oyuncular Cameron Bowen, Ellen Hollman, Faromance Flix, Gary Kasper, Geraldine Singer, Kendra Carelli, Matt Passmore, Stephen Dunlevy
  • İzlenme8792
  • IMDb4.7
  • Süre87 Dakika
  • Yıl2021
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz