5.7
1 6
8.4/ 10
Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası Film Bilgileri
Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası
Ölümcül Labirent 2 film izle ⚡ 2021 Netflix Kaçış Odası 2 Şampiyonlar Turnuvası filmi 4K Full HD 1080p Türkçe Altyazılı ve 720p Türkçe Dublaj izle.

Ölümcül Labirent 2 filmi yönetmenliğini Adam Robitel üstlenirken filmin senaryosu Will Honley, Maria Melnik ve Daniel Tuch oluşturmu. Aksiyon ve Korku türü film16 Temmuz 2021 tarihinde vizyona giren filmin gişe hasılatı $65,774,490 dolar. 2021 ABD yapımı olan Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası filmi, korku ve gerilim türünde ki filmin süresi 1 saat 28 dakika. Escape Room: Tournament of Champions olarak da bilinen film Kaçış Odası 2 olarak adlandırılıyor.

Ölümcül Labirent 2 filmi konusunda kaçış odasından kurtulmaya çalışan altı yabancının hikayesini konu ediyor. Hapse atıldıkları tehlikeli ve ölümcül bir labirentten kaçmaya çalışan ekibin öyküsünü ele alan filmde Zoey ile Ben, kaçıp kurtulmaya muktedir oldukları oyuna onları hapseden şahısla yüzleşip mücadele etmeyi hedeflerler. Söz konusu ölümcül oyunun kodlarının yazıldığı oyun yapım firması, Manhattan tarafındandır. Zoey ile Ben, iyi bir saldırı planı hazırlar fakat hazırladıkları planı gerçekleştiremez. Tekrar aynı kimselerce kaçırılan iki dost, yeniden kendilerini labirent gibi bir bulmacanın ortasında bulurlar. Kısa sürede girmiş oldukları vagondaki bütün kişiler, evvelce aynı oyundan kurtulmayı başaran kimseler olduklarının farkına varan ikili, tekrar kurtulmak adına yeni tuzakların üstesinden gelmek üzere mücadele eder.

Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası film karakterleri Zoey Davis, Ben Miller, Amanda Harper, Nathan, Rachel Ellis, Brianna Collier.

Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası oyuncuları ve rol karakterleri olarak Taylor Russell (Zoey Davis), Logan Miller (Ben Miller), Deborah Ann Woll (Amanda Harper), Thomas Cocquerel (Nathan), Holland Roden (Rachel Ellis), Indya Moore (Brianna Collier).

Not: Ölümcül Labirent 2 orijinal ismiyle Escape Room 2 filmi 15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Ölümcül Labirent 2 - Escape Room 2 Serisi izleme sırası:
1: Ölümcül Labirent - Escape Room 2019
2: Escape Room: The Lone Survivors 2019 (Blegesel - Kısa Film)
3: Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası - Escape Room: Tournament of Champions 2021

Ölümcül Labirent 2 izle 2021 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer Korku türü Escape Room 2 filmleri bu sayfada. Escape Room 2 izle 2021 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Ölümcül Labirent 2 Türkçe dublaj izle veya Ölümcül Labirent 2 Türkçe altyazılı izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.
Orijinal Adı Escape Room: Tournament of Champions Film Türü Aksiyon, Korku, Macera Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Adam Robitel
Oyuncular Carlito Olivero, Deborah Ann Woll, Holland Roden, Indya Moore, Logan Miller, Matt Esof, Taylor Russell, Thomas Cocquerel
  • İzlenme17280
  • IMDb5.7
  • Süre88 Dakika
  • Yıl2021
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz
Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası Yorumları
Güzeldi, sonuna doğru biraz daha sürsün, biraz da bu merhalede devam etsin diyorsun fakat filmi bitiyor...
Kaç zamandır sıkılmadan izlediğim ilk film...
30.06.2022