4.8
1 6
4.9/ 10
Teksas Katliamı Film Bilgileri
Teksas Katliamı
Teksas Katliamı 2 izle ⚡ 2022 Netflix yapım Texas Chainsaw Massacre filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı korku filmi izle.

Teksas Katliamı 2022 yapımı korku ve gerilim filmidir. Film, Leatherface isimli tehlikeli bir katilin Teksas'da bir kasabada yaptıklarını anlatıyor.

Teksas Katliamı filmi Konusunda 2022 Yapımı Teksas Katliamı filminin aynı isimdeki 1974 yapımı filmin devamı olduğunu söyleyebiliriz. Filmin ana odak noktası, seri katil Leatherface’in yaptıkları üzerinedir. 40 Yıldan fazla süredir ortalıkta gözükmeyen elektrikli testereli suikastçı, artık ortaya çıkmaya karar verir. Teksas’ın uzak bölgesindeki bir kasabaya yolu düşen adam, burada bir grup insana musallat olur.

Teksas’taki bu kasaba, adeta bir hayalet bölge konumundadır. İnsan hareketliliği minimum seviyededir. Bir grup ünlü insan, bu kasabayı canlandırıp insan hareketliliğini arttırmaya çalışır. Ancak idealist bir amaçla yola çıkılan bu süreçte karşılarına çok tehlikeli bir engel çıkar. İnsan derisinden yapılmış bir maske takarak etrafta dolaşan Leatherface, bu grubu korkutup hedeflerinden geri çekmeye çalışır. Korkutucu bir şöhrete sahip testereli katil, genç gruba dehşet ve gerilim dolu anlar yaşatacaktır.

Şubat 2022’de Netflix platformu üzerinden yayınlanan Teksas Katliamı filminin yönetmenliğini David Blue Garcia yapmıştır. Filmin yazarları ise Fede Alvarez ve Kim Henkel ikilisidir. Teksas Katliamı filmi çekimleri Bulgaristan’ın Sofia şehrinde gerçekleşmiştir. ABD yapımı filmin oyuncuları Sarah Yarkin, Elsie Fisher ve Mark Burnham gibi isimlerden oluşuyor.

Teksas Katliamı 2022 film karakterleri: Melody, Lila, Leatherface, Dante, Richter, Sally Hardesty.

Teksas Katliamı film oyuncuları: Sarah Yarkin (Melody), Elsie Fisher (Lila), Mark Burnham (Leatherface), Jacob Latimore (Dante), Moe Dunford (Richter), Olwen Fouéré (Sally Hardesty).

Teksas Katliamı izle 2022 Netflix filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer filmleri Netflix korku filmleri bu sayfada. Texas Chainsaw Massacre izle 2022 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile tek parça Full HD film izle. Teksas Katliamı Türkçe dublaj izle veya Teksas Katliamı Türkçe altyazılı izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.
Orijinal Adı Texas Chainsaw Massacre Film Türü Gerilim, Korku, Suç Film Kategori NetflixYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
David Blue Garcia
Oyuncular Elsie Fisher, Jacob Latimore, Jessica Allain, Mark Burnham, Moe Dunford, Nell Hudson, Olwen Fouéré, Sarah Yarkin
  • İzlenme17041
  • IMDb4.8
  • Süre83 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz