4.6
1 1
3.4/ 10
3 Demons Film Bilgileri
3 Demons
3 Demos izle ⚡ 2022 korku türündeki filmi Full HD 720p izle, 3 Demos Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj 1080p Full HD korku filmi izle.

2022 yapımı 3 Demons filmi, Matt Cunningham tarafından yönetilen ve Cunningham ve Peter Tell tarafından yazılan bir korku filmi. Filmin başrollerini Sherryl Despres, Haley Heslip, David Carradine ve Peter Tell paylaşıyor. Film, yakın zamanda ölen bir kadının cesedini ailesi gelip onu talep edene kadar izlemekle görevlendirilen bir Milletvekili üzerinde odaklanıyor.

3 Demos 2022 filmin konusunda, yakın zamanda ölen bir kadının cesedini ailesi gelip onu talep edene kadar izlemekle görevli bir Milletvekili merakına yenik düşerken, istemeden de olsa tamamlanmamış bir ritüeli tamamlar. Büyücülük şimdi tamamlandı, garip ve uğursuz güçler onu hedef almaya başladı. Geçmişi gün yüzüne çıkarken, korkunç sonuçları olan kendi iblisleriyle yüzleşmek zorunda kalır.
Orijinal Adı 3 Demons Film Türü Korku Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Matt Cunningham
Oyuncular Haley Heslip, Jovonnah Nicholson, Laura Golinski, Peter Tell, Sherryl Despres, Zoe Cunningham
  • İzlenme7436
  • IMDb4.6
  • Süre97 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeUnited States
Filme Yorum Yaz