6.2
1 1
6.2/ 10
Lowlife Film Bilgileri
Lowlife
Lowlife izle ⚡ 2017 Dram Komedi Suç filmi tek parça Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p HD Lowlife 2017 film izle.

Lowlife filmi Bir organ toplama kapari çok, çok yanlış gittiğinde, keyifsiz bir serseri topluluğu çarpışır. İyileşen bir bağımlı, eski bir mahkum ve bir luchador, kendilerini hepsini öldürmeye söz veren psikotik bir hayduttan kaçarken bulur. Keyif halde bir motel odasında saklanırken, kız arkadaşını kaçırıp fidye için alıkoyarak takipçilerinden intikam almak için bir plan yaparlar. Ancak söz konusu bayan herkesin hayal edebileceğinden çok daha tehlikeli olduğu ortaya çıkınca işler ters gider. Güvenecek kimse kalmadığından, üçünün de bunun için ölmeye değer olup olmadığına veya bu kana bulanmış kedi ve fare oyununda başka bir zayiat haline gelmeden önce kayıplarını kesip kaçmaya değer olup olmadığına karar vermelidir.

Lowlife filminin Ryan Prows (Meddling Kids) tarafından yönetilen filmin başrollerinde Nicki Micheaux (Crystal), Ricardo Adam Zarate (El Monstruo) ve Jon Oswald (Randy) rol alıyor. Lowlife 2017 Filmi Full HD izleyin.
Orijinal Adı Lowlife Film Türü Dram, Komedi, Suç Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Ryan Prows
Oyuncular Nicki Micheaux, Ricardo Adam Zarate, Jon Oswald, Shaye Ogbonna, Santana Dempsey, Mark Burnham, Jose Rosete, Jearnest Corchado
  • İzlenme4884
  • IMDb6.2
  • Süre96 Dakika
  • Yıl2018
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz