6.9
1 24
8.1/ 10
İnanılmaz Örümcek Adam 1 Film Bilgileri
İnanılmaz Örümcek Adam 1
İnanılmaz Örümcek Adam 1 izle filminin konusu Peter Parker ailesi tarafından terk edilmiş ve dayısının ailesi tarafından büyütülmüş sosyal hayatı az lise çağında bir gençtir. Her ergenin kendine sorduğu ben kimim ve nereye aitim sorularını sürekli olarak kendine sormaktadır. Ayrıca Gwen’ e aşıktır bir gün babasına ait bir çanta bulur ve annesi ve babasının ölümü sonrasındaki sırları çözmeye çalışır.

İnanılmaz Örümcek Adam 1 Hakkında Merak Edilenler
Örümcek Adam 4 filmi Temmuz 2012 tarihinde Türkiye'de sinemalarda vizyona girmiş ve gişe hasılatı $757,930,663 Milyon Dolardır. 6 Aralık 2010 - 9 Mayıs 2011 tarihlerinde ABD'de çekilen filmin gösterim süresi 2 saat 17 dakika. Aksiyon, Bilim Kurgu ve Macera türü Marvel filminin gerçek ismi orijinal adı The Amazing Spider-Man. Filmin dili İngilizce ve yapım yılı 2012’dir. İnanılmaz Örümcek Adam 1 filmi 7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi ve Aile eşliğinde, 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

İnanılmaz Örümcek Adam filmindeki Örümcek Adamın kız arkadaşının ismi: Gwen.
Örümcek Adamın arkadaşının ismi: Harry Osborn.

İnanılmaz Örümcek Adam 1 film: Spider-Man / Peter Parker, Gwen Stacy, The Lizard / Dr. Curt Connors, Captain Stacy, Ben Amca, May Hala.

İnanılmaz Örümcek Adam 1 oyuncuları: Andrew Garfield (Spider-Man / Peter Parker), Emma Stone (Gwen Stacy), Rhys Ifans (The Lizard / Dr. Curt Connors), Denis Leary (Captain Stacy), Martin Sheen (Ben Amca), Sally Field (May Hala).

İnanılmaz Örümcek Adam 1 Film Serisi izleme sırası;
Örümcek Adam 1
Örümcek Adam 2
Örümcek Adam 3
İnanılmaz Örümcek-Adam 1
İnanılmaz Örümcek-Adam 2
Örümcek-Adam: Eve Dönüş
Örümcek-Adam: Evden Uzakta
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok

İnanılmaz Örümcek Adam 1 izle 2012 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarını varsa Örümcek Adam serinin diğer filmleri bu sayfada. Örümcek Adam 4 izle 2012 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. İnanılmaz Örümcek Adam 1 Türkçe dublaj izle veya İnanılmaz Örümcek Adam 1 Türkçe altyazılı izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.
Orijinal Adı The Amazing Spider-Man 1 Film Türü Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera Film Kategori MarvelSüper KahramanYabancı Filmler Film Dili Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Marc Webb
Oyuncular Andrew Garfield, Campbell Scott, Denis Leary, Emma Stone, Irrfan Khan, Martin Sheen, Rhys Ifans, Sally Field
  • İzlenme21764
  • IMDb6.9
  • Süre136 Dakika
  • Yıl2012
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz