4.8
1 2
5.6/ 10
G Storm – G fung bou Film Bilgileri
G Storm – G fung bou
G Storm izle ⚡ G fung bou 2021 Aksiyon Suç filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Full HD G Storm film izle.

G Storm 2021 filmi, Yolsuzlukla Mücadele Fırtınası 5: Son Bölüm olarak da adlandırılıyor ve orijinal adı G fung bou. Hong Konglu yazar Chan Kwok-kan'ın "The Job" adlı romanına dayanıyor. Bağımsız Yolsuzlukla Mücadele Komisyonu (ICAC) tarafından düzenlenen bir sempozyum sırasında bir terör saldırısını önlemeye çalışan bir polis müfettişini takip ediyor. Daha sonra bunun Tayland'daki insan kaçakçılığıyla bağlantıları olduğunu keşfeder.

Filmde Louis Koo, iş yerindeki yolsuzluk soruşturmasını yürüten bir ICAC müfettişini oynuyor. Julian Cheung, ortağını oynarken Kevin Cheng, davasında kendisine yardımcı olan Interpol Hong Kong'dan bir memuru oynuyor.

Hikaye, Hong Kong'da bir suç örgütünü araştıran bir araştırmacı William (Louis Koo) ile başlar. Daha sonra bir meslektaşı tarafından Tayland'a gitmesi için çağrılır ve bunun insan kaçakçılığıyla bağlantılı olduğunu öğrenir.

William, suçluları durdurmaya çalışır ama başarısız olur ve onlar tarafından vurulur. Ancak hayatta kalır ve daha fazla araştırma yapmak için kendi başına gitmeye karar verir. Soruşturmasında kendisine yardım eden Taylandlı bir polis memuruyla tanışır ve davaları üzerinde birlikte çalıştıkça daha da yakınlaşırlar. Bir süre sonra William, bu davaya karışan iki suç patronu olduğunu ve yasadışı organ ticareti yoluyla bağlantılı olduklarını öğrenir. Film, William'in iki patronun daha fazla suç işlemesini başarılı bir şekilde durdurmasıyla sona erer, ancak aynı zamanda filmin başlarında vurulmaktan aldığı yaralar nedeniyle de hayatını kaybeder.

G fung bou 2021 filmini Türkçe Altyazılı Full HD izleyin.
Orijinal Adı G fung bou Film Türü Aksiyon, Dedektif, Suç Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen
David Lam
Oyuncular Louis Koo, Julian Cheung, Kevin Cheng, Jessica Hester Hsuan, Bosco Wong, Michael Tse, Dada Chan, Chung-chi Cheung
  • İzlenme7240
  • IMDb4.8
  • Süre83 Dakika
  • Yıl2021
  • ÜlkeHong Kong
Filme Yorum Yaz