7.6
1 20
9.0/ 10
Baba 3 – The Godfather: Part 3 Film Bilgileri
Baba 3 – The Godfather: Part 3
Baba 3 - The Godfather: Part III izle ⚡ 1990 yapım Baba - The Godfather serinin 3. filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p Full HD izle.

Corleone ailesinin mafya dünyasında yaşadığı hayat hikayesini Baba 3 - Godfather 3 filmiyle izleyeceksiniz. Bu aile Vito Corleone’nin liderlik ettiği, yasa dışı işler yapan ve işlerini bunun üzerine inşa etmiş İtalya doğumlu en ünlü ailedir. Bu ve bunun gibi dört aileden oluşan mafya oluşumu New York şehrinin yeraltı dünyasının işleriyle uğraşmaktadır. Diğer üç aileye göre Corleone ailesinin farkıysa ülkenin politikacıları ve yargıçlarını kendi istekleri doğrultusunda yönlendirebilmeleridir. Meşhur mafya ailesinin diğer ailelere göre açamadığı kapıları politikacılar sayesinde sonuna kadar aralayabilmektedirler.

Baba Serisi – The Godfather Serisi izleme Sırası;
Baba 1 – The Godfather 1 (1972)
Baba 2 – The Godfather 2 (1974)
Baba 3 – The Godfather 3 (1990)

Baba 3 filminde hemşerileri olan ve New York şehrinin uyuşturucu trafiğini yöneten “Türk” adıyla bilinmekte olan Solozzo isimli bu tüccar, Corlelone ailesinden kendileri için koruma talep eder. Politikacılarla yakınlıklarını bilen Solozzo, kendisine bu hakkı tanımaları karşılığında kazanacaktan 1 milyon civarında nakit ve kar payı teklifinde bulunur. Ancak aile kendilerine gelen bu teklifi reddeder çünkü uyuşturucu işinin bağlantılarına ve işlerine zarar vereceğini düşünmektedir. Kumar işleri Corleoneler için sorun olmasa bile uyuşturucu ticareti pis bir iştir ve eninde sonunda onların işlerini bozacağını bilmektedir. Solozzo bu durumdan hiç memnun olmaz ve Tataglia aileyle, McClusky isimli polis şefiyle bir olarak Don Corleone’ye suikast düzenlerler. Yapılan bu girişimden yaralı olarak kurtulmayı başarsa bile ailesi için kara günlerin başlangıcı olacaktır. Aile bireylerinden büyük çocukları yaşanan bu iç savaşta hayatını kaybedecek fakat 2. dünya savaşından dönen ve yeraltı işlerini hiç benimsememiş olan ufak oğulları Michael’in aile işlerine nasıl el atıp yükseleceğini göreceksiniz.

Baba 3 filmi konusunda Ailenin lideri olan Michael Corleone 60 yaşına gelmiş ve ailesine yeni bir varis aramaktadır. Kendisi yeraltı dünyasından çekilecek ve ailesinin suç dünyasıyla ile olan bağlarını da koparacaktır. Varis olarak gözünü kestirdiği kişi ise Vincent karakteridir. Fakat olaylar Michael’ın umduğu gibi gitmez ve yeni hesaplaşmalar ve oyunlar baş gösterir.

Baba 3 izle 1990 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa Baba - The Godfather serisinin diğer Mafya filmleri bu sayfada. The Godfather 3 izle 1990 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Baba 3 - The Godfather 3 Türkçe dublaj izle ya da Baba 3 - The Godfather Part 3 Türkçe altyazılı izle.
Orijinal Adı The Godfather: Part III Film Türü Dram, Suç Film Kategori Kült FilmlerMafyaYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Francis Ford Coppola
Oyuncular Al Pacino, Andy Garcia, Bridget Fonda, Diane Keaton, Eli Wallach, George Hamilton, Joe Mantegna, Talia Shire
  • İzlenme21415
  • IMDb7.6
  • Süre162 Dakika
  • Yıl1991
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz