5.6
1 7
7.6/ 10
İkna Film Bilgileri
İkna
İkna izle ⚡ 2022 Netflix Dram Romantik filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD Persuasion film izle.

İkna 2022, Jane Austen'ın İkna adlı romanının film uyarlamasıdır. Carrie Cracknell tarafından yönetilen ve Ron Bass, Alice Victoria Winslow ve Jane Austen tarafından yazılmıştır. Filmde Sir Walter Elliot rolünde Richard E. Grant, Bay Elliot rolünde Henry Golding, Charles Musgrove rolünde Ben Bailey Smith ve Anne Elliot rolünde Dakota Johnson yer alıyor. Anne Elliot, alçakgönüllü bir soydan gelen bir adamla evlenmemeye ikna edildikten sekiz yıl sonra tekrar karşılaşırlar. Gerçek aşkta ikinci şansını yakalayacak mı?

Film, ailesi tarafından hayatının sona erdiğine ikna edilen ve rahat bir evliliğe razı olması gereken orta yaşlı bir kadın olan Anne Elliot'un (Dakota Johnson) hikayesini anlatıyor. Sekiz yıl önce mütevazı kökene sahip gösterişli bir adamla evlenmemeye ikna edilen Anne Elliot babasının ölümünden sonra onunla tekrar tanışır ve birlikteliği sürdürmeyi düşünür, ancak onun yerine başka bir adamla evlenir.

İkna - Persuasion izle 2022 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer korku filmleri bu sayfada. Persuasion 2022 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. İkna Türkçe dublaj izle veya İkna Türkçe altyazılı izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.
Orijinal Adı Persuasion Film Türü Dram, Romantik Film Kategori NetflixYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Carrie Cracknell
Oyuncular Ben Bailey Smith, Cosmo Jarvis, Dakota Johnson, Henry Golding, Jordan Long, Richard E. Grant, Simon Paisley Day, Yolanda Kettle
  • İzlenme21351
  • IMDb5.6
  • Süre107 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz