6.2
1 13
8.8/ 10
Örümcek Adam 3 Film Bilgileri
Örümcek Adam 3
Örümcek Adam 3 izle filmi konusunda Peter Parker her ne kadar Örümcek Adam kimliğine bürünse de hayatını bir düzen üzerine kuramamış durumdadır. Hem özel hayatında hem de Örümcek Adam kimliğini yaşarken oldukça zorlanmaktadır. Örümcek olarak yaşarken karşısına çıkan en büyük tehlikenin ise her an nerede ne geleceğini kestirememesidir ve çevresinin tehlikelerle kuşatılmış olma ihtimalidir. Bu sırada Peter’ ı rahatsız eden bir durum ortaya çıkmaktadır. Sevenleri bu durumdan oldukça etkilenmektedir. Sadece bu etkilenme üzülmek açısından değil onu Venom be kum adamın saldırılarına kulak asmayarak hem kendini hem sevdiklerini hem de ailesini hiç farkında olmadan tehlikeye atmasıdır.

Örümcek Adam 3 Hakkında Merak Edilen Detaylar
Örümcek Adam 3 filmi 4 Mayıs 2007 tarihinde sinemalarda vizyona girmiştir. 2006 yılında Amerika'da çekilen filmin gişe hasılatı $894,983,373 Milyon Dolardır. Filmin gösterim süresi 2 saat 19 dakikadır. Marvel yapımı filmin türü fantastik ve aksiyon. Filmin orijinal ismi Spider-Man 3 başrol oyuncuları

Örümcek Adam 3 filmindeki Örümcek Adamın düşmanı: Kum Adam ve Venom.
Örümcek Adamın amcasının adı: Ben Parker.
Örümcek Adam'ın kız arkadaşının ismi: Mary Jane Watson
Arkadaşının ismi: Harry Osborn.

Örümcek Adam 3 Serisi izleme sırası;
Örümcek Adam 1
Örümcek Adam 2
Örümcek Adam 3
İnanılmaz Örümcek-Adam 1
İnanılmaz Örümcek-Adam 2
Örümcek-Adam: Eve Dönüş
Örümcek-Adam: Evden Uzakta
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok

Örümcek Adam 3 film karakterleri: Spider-Man / Peter Parker, Kum Adam / Flint Marko, Mary Jane Watson, Harry Osborn /Yeşil Cin, J. Jonah Jameson, Venom / Eddie Brock, Ben Amca, May Hala, Gwen Stacy.

Örümcek Adam 3 oyuncuları: Andrew Garfield (Spider-Man / Peter Parker), Thomas Haden Church (Kum Adam / Flint Marko), Kirsten Dunst (Mary Jane Watson), James Franco (Harry Osborn / Yeşil Cin), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson), Topher Grace (Venom / Eddie Brock), Martin Sheen (Ben Amca), Sally Field (May Hala), Bryce Dallas Howard (Gwen Stacy).

Not: Örümcek Adam 3 Filmi yaş sınırı 11 yaş ve üzeri için uygundur.

Örümcek Adam 3 izle 2007 filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarını varsa Örümcek Adam serinin diğer filmleri bu sayfada. Spider Man 3 izle 2007 filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede Netflix, hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi ile reklamsız Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Örümcek Adam 3 Türkçe dublaj izle veya Örümcek Adam 3 Türkçe altyazılı izle. fullhdfilmizle5.org İyi Seyirler diler.
Orijinal Adı Spider-Man 3 Film Türü Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera Film Kategori MarvelSüper KahramanYabancı Filmler Film Dili Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen Sam Raimi Oyuncular Bryce Dallas Howard, J.K. Simmons, James Franco, Kirsten Dunst, Rosemary Harris, Thomas Haden Church, Tobey Maguire, Topher Grace
  • İzlenme24477
  • IMDb6.2
  • Süre139 Dakika
  • Yıl2007
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz