5.6
1 15
8.3/ 10
Damat Takımı Film Bilgileri
Damat Takımı

Damat Takımı izle ⚡ 2017 yapım yerli Türk Romantik Komedi filmi Tek parça HD izle, Damat Takımı Filmi Full HD 1080p kesintisiz izle.

Doğa Can Anafarta'nın yazıp yönettiği Damat Takımı filminin başrollerinde Furkan Andiç, Pelin Akil ve Özgürcan Çevik yer alıyor. Film, liseden beri hiç ayrılmayan beş arkadaş hakkında. 20 Ekim 2017 tarihinde vizyona girdi.

Film konusunda, liseden beri hiç ayrılmayan beş arkadaş hakkında. Kendini hala çocuk gibi gören grup, Yiğit'in evlilik kararının ve gençliğinin bittiğini anlar. Geçmişi ezberlemek ve Yiğit'e veda etmek için beş gün sonra tekrar yaşamaya karar verirler. Ve tüm bu macerada aşkı emen grup, lisedeki düşmanlarının düğünde Besim ve sevgilileriyle geleceğini iddia etmeye geri döner. Bu beş gün içinde kız arkadaş bulması gereken grup, son kez bir arada olmanın keyfini çıkaracak.

Damat Takımı oyuncuları Filmde Pelin Akil, Furkan Andıç, Özgürcan Çevik, Açelya Topaloğlu, Ozan Osmanpaşaoğlu ve Sarp Can Köroğlu gibi isimler yer alıyor.

Damat Takımı film karakterleri ve filmde ki isimleri
Furkan Andıç – Ömer
Özgürcan Çevik – Can
Pelin Akıl – Sera
Açelya Topaloglu – Deniz
Sarp Can Köroğlu – Yiğit (Sarpcan Köroglu)
Ozan Osmanpaşaoğlu – Serdar
Özgün Aydın – Onat
Sadi Celil Cengiz – Besim
Eylül Su Sapan – Ceyda Kasabali … Ceyda
Beyza Şekerci – Ipek

Damat Takımı Full izle 2017 Netflix filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, youtube fragmanı, imdb puanı, beyazperde ve ekşi yorumlarıyla eleştirileri varsa serisinin diğer yerli romantik komedi filmleri bu sayfada. Damat Takımı tek parça izle filmi 4K kesintisiz donmadan 720p veya 1080p kalitede hdfilmcehennemi, filmmodu ve Jet film makinesi tek parça Full HD film izle keyfinin tadını çıkar. Damat Takımı Full HD izle veya Damat Takımı filmi izle. 4K Türkçe Dublaj film izleme siteniz fullhdfilmizle5.org sunar iyi seyirler.

Orijinal Adı Damat Takımı Film Türü Komedi, Romantik Film Kategori Yerli Filmler Film Dili Yerli Film Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Doga Can Anafarta
Oyuncular Açelya Topaloglu, Furkan Andic, Ozan Osmanpasaoglu, Özgün Aydin, Özgürcan Cevik, Pelin Akil, Sadi Celil Cengiz, Sarp Can Köroglu
  • İzlenme25516
  • IMDb5.6
  • Süre109 Dakika
  • Yıl2017
  • ÜlkeTürkiye
Filme Yorum Yaz