5.2
1 6
4.3/ 10
The Princess Film Bilgileri
The Princess
The Princess izle ⚡ 2022 yapım Aksiyon Fantastik türü filmi Full HD izle, The Princess 2022 Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD film izle.

The Princess 2022 izle, ABD yapım bir fantastik aksiyon dram filmi. Film, acımasız bir sosyopatla evlenmeyi reddeden bir prensesin kaçırılmasını ve babasının şatosunun uzak bir kulesinde kilitlenmesini konu alıyor. Babasının tahtını almaya niyetli kinci talibiyle, prenses krallığı kurtarmak zorundadır.

The Princess 2022, Le-Van Kiet tarafından yönetildi ve Ben Lustig (senaryo) ve Jake Thornton tarafından yazıldı. Filmde Prenses Auria rolünde Joey King, Kraliçe Shara rolünde Olga Kurylenko, Duke Janus rolünde Antoni Davidov, Kraliçe Shara'nın Hizmetçisi rolünde Adriana Barraza ve Kral Zogar rolünde Tzi Ma yer alıyor.

The Princess filmi konusunda Büyülü bir şato da zorla nişanlandırıldığı acımasız sosyopatla evlenmek istemez. Her şeyle yüzleşmek zorunda kalır. Evliliği reddedince babasının şatosunun uzak bir köşesinde ki bir kuleye kapatılır. Babasının tahtında her zaman gözü olan kinci biriyle karşılaşır ve onunla birlikte ailesini ve krallığı kurtarmak için maceralara atılır.
Orijinal Adı The Princess Film Türü Aksiyon, Dram, Fantastik Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Le-Van Kiet Oyuncular Alex Reid, Antoni Davidov, Ed Stoppard, Joey King, Katelyn Rose Downey, Ludmil Kehayov, Olga Kurylenko, Radoslav Parvanov
  • İzlenme13236
  • IMDb5.2
  • Süre94 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz
The Princess Yorumları
Çok güzel film
11.11.2022