8.2
1 1
8.2/ 10
Jogi Film Bilgileri
Jogi
Jogi izle ⚡ 2022 Netflix Gerilim Tarih türü Hint filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Jogi 2022 izle.

Jogi 2022 Filmi, yönetmenliğini Ali Abbas Zafar'ın, senaryosu ise Sukhmani Sadana ve Ali Abbas Zafar ikilisinin üstlendiği bir tarih ve Gerilim türü Netflix yapım Bollywood filmidir. Diljit Dosanjh, Amyra Dastur ve Mohd. Zeeshan Ayyub filmin başrol oyuncularıdır. Film, 1980'lerde Uttar Pradesh'teki küçük bir kasabada, farklı inançlardan üç arkadaşın, kasabalarındaki yüzlerce kişiyi teröristler tarafından öldürülmekten kurtarmak için asil ama tehlikeli bir çaba içinde birleştiği bir yerde geçiyor.

Filmin hikayesi Amritsar'da geçiyor ve üç arkadaş şehirlerine olan aşkları, kriket tutkuları ve onu büyütme hayalleri ile birleşiyorlar. Biri kriket oyuncusu, biri şarkıcı, biri oyuncu olur. 1980'lerin Hindistan'ındaki gerilimin ortasında, kasabalarında dini hoşgörüsüzlük nedeniyle öldürülen yüzlerce kişiyi kurtarmak için asil ama tehlikeli bir çabada birleşirler. Jogi 2022 izle Netflix Gerilim Tarih türü filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p Jogi Hint filmini izleyin.
Orijinal Adı Jogi Film Türü Dram, Gerilim, Tarih Film Kategori Hint FilmleriNetflixYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Ali Abbas Zafar
Oyuncular Amyra Dastur, Apinderdeep Singh, Diljit Dosanjh, Hiten Tejwani, Kumud Mishra, Mohd. Zeeshan Ayyub, Neelu Kohli, Paresh Pahuja
  • İzlenme14065
  • IMDb8.2
  • Süre116 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeHindistan
Filme Yorum Yaz