6.0
1 3
6.5/ 10
Tunnelen Film Bilgileri
Tunnelen
Tunnelen izle ⚡ 2019 Dram Gerilim filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p kesintisiz HD The Tunnel 2019 film izle.

Tunnelen 2019 Film, Kjersti Helen Rasmussen tarafından yazılan ve Pål Øie tarafından yönetilen bir Norveç afet filmidir. Filmde Thorbjørn Harr, Ylva Fuglerud ve Lisa Carlehed rol alıyor. 24 Şubat 2019'da vizyona girdi. Bir kamyon tünele çarptığında, Noel için eve giden insanlar ölümcül bir yangında vahşice mahsur kalırlar. Dışarıda şiddetli bir kar fırtınası ve ilk müdahale ekipleri kazaya yetişmek için mücadele ederken, herkes kendi başınadır.

Noel'den önceki gece, bir tünelin içine bir kamyon çarpar. Sürücü öldü, ancak tünelde hala 10 kişi vardır. Ölümcül bir yangında mahsur kalırlar, bir çıkış yolu bulmaya çalışırlar. Bu arada, ilk müdahale ekipleri kazaya ulaşmak için mücadele etmeye başlar. İçeride mahsur kalanlara ulaşmaya çalışırken kar fırtınalarından geçmeleri ve çığlardan kaçınmaları gerekir.
Orijinal Adı Tunnelen Film Türü Dram, Gerilim Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen
Pål Øie
Oyuncular Lisa Carlehed, Mikkel Bratt Silset, Per Egil Aske, Thorbjørn Harr, Ylva Fuglerud
  • İzlenme7921
  • IMDb6.0
  • Süre105 Dakika
  • Yıl2019
  • ÜlkeNorveç
Filme Yorum Yaz